ebook Uciekłam z arabskiego burdelu
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 323)

Uciekłam z arabskiego burdelu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.19
Audiobook - najniższa cena: 26.94
wciąż za drogo?
28.27 złpremium: 18.24 zł Lub 18.24 zł
23.41 zł Lub 21.07 zł
28.27 zł Lub 25.44 zł
30.40 zł
30.40 zł
22.19 zł
23.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Wstrząsająca historia Polki, która stała się żywym towarem…

Dalsze losy Julii znanej z kart "Byłam kochanką arabskich szejków", o które czytelniczki pytały w mailach i recenzjach, dopiero teraz mogą ujrzeć światło dzienne.

Julia, którą najpierw rozkochał, a później sprzedał Tarek, ucieka z arabskiego burdelu. Niebezpieczna akcja wyrwania kobiety ze szponów gangu handlującego ludźmi wymaga użycia wielu podstępów.

Ale czy uwolnienie się z macek międzynarodowej siatki przestępczej jest w ogóle możliwe? Czy Julia zdoła uciec od seksualnego zniewolenia oraz brutalnej przemocy fizycznej i psychicznej, jakie były wcześniej jej udziałem? Czy piekło, przez jakie przeszliśmy, zostawia w nas trwały ślad?

Mroczne tajemnice XXI wieku: handel ludźmi, w tym dziećmi, handel organami, obrzezanie kobiet oraz ekstrawagancje i seksualne orgie najbogatszych arabskich szejków.
Przerażająca rzeczywistość, o której świat woli milczeć.

Uciekłam z arabskiego burdelu od Laila Shukri możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Trzeba bezustannie pamiętać o tym, że na świecie są ludzie bezwzględni, źli, podli i pozbawieni wszelkich skrupułów. Nawet kiedy udają życzliwych, naszych przyjaciół czy zakochanych. Na każdym kroku należy być czujnym oraz bez przerwy uważać na to, kogo obdarzamy naszym zaufaniem.
Miłość jest jak róża: wszyscy skupiają się na jej kwiacie, ale to kolczasta łodyga utrzymuje ją przy życiu.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć