ebook Świąteczne nieporozumienie
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 698) Ilość stron (szacowana): 248

Świąteczne nieporozumienie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 16.14
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
-35% 16.14 złpremium: 9.68 zł Lub 9.68 zł
18.90 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
26.90 zł
-7% 18.72 zł
19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

W Londynie roi się od choinek i bożonarodzeniowych dekoracji. Jednak Harper nie czuje magii świąt. Skupia się na pracy, bo to zawsze wychodzi jej najlepiej. Lekceważąc świąteczny nastrój, przygotowuje się do wyjazdu z kraju i obiecanego awansu. Ale w wyniku nieporozumienia ląduje w jednym mieszkaniu z wrednym i – niech to szlag – pociągającym Amerykaninem. W dodatku w firmie zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Czy ten rok skończy się dla Harper tak, jak to sobie zaplanowała?

Holden przyjeżdża do Londynu w interesach. Ma tu zostać przez miesiąc, a później wrócić do spokojnego życia w Nowym Jorku, gdzie spędzi święta z rodziną. Wszystko jednak nieco się komplikuje, gdy na jego drodze staje pyskata Brytyjka, która uznaje go za włamywacza i wymierza mu cios parasolem. Między tą dwójką rodzi się niechęć, która szybko zmienia się w pożądanie.

Czy wzajemna fascynacja ma jakikolwiek sens? Teraz przez przypadek dzielą jedno mieszkanie, jednak za miesiąc każde z nich będzie na innym kontynencie. Ale… czy w magicznym przedświątecznym czasie można wierzyć w przypadki?

Świąteczne nieporozumienie od Katarzyna Bester możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć