ebook Lady Susan
3.57 / 5.00 (liczba ocen: 19806)

Lady Susan
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 4.19
4.19 złpremium: 2.25 zł Lub 2.25 zł
9.00 zł Lub 8.10 zł
11.92 zł Lub 10.73 zł
12.00 zł
14.90 zł
11.41 zł
11.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Opowiadanie jednej z najpoczytniejszych pisarek XIX wieku. Podszyty ironią, pozornie sielski obraz mieszczańskiej Anglii. Klasyka literatury, która zdumiewa wnikliwością obserwacji.

„Nie mogę dłużej odmawiać sobie przyjemności skorzystania z Twego uprzejmego zaproszenia, by spędzić kilka tygodni w Churchill. Jeśli więc Ty i pani Vernon nie macie nic przeciwko temu, żywię nadzieję, że już za parę dni zostanę przedstawiona drogiej Siostrze, którą od tak dawna pragnęłam poznać. Moi tutejsi przyjaciele gorąco nalegają, abym przedłużyła swój pobyt u nich, ale, mówiąc między nami, ich gościnne i czarujące usposobienie sprawia, że prowadzą zbyt bogate – jak na mój obecny nastrój i sytuację – życie towarzyskie. Niecierpliwie oczekuję więc godziny, kiedy znajdę się w Twoim uroczym ustroniu” – fragment powieści

 

Lady Susan od Jane Austen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Jedna z ciekawszych powieści Jane Austen. Autorka tym razem rezygnuje z konwencjonalnej formy narracji i niemal cała książka składa się wyłącznie z listów bohaterów. Wydarzenia, postacie i ich stosunek do siebie są przedstawione przez nich samych. Całość dobrze i ciekawie napisana, polecam.

Warto zerknąć