ebook Słońce w mroku
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 74004)

Słońce w mroku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.14
Audiobook - najniższa cena: 31.61
wciąż za drogo?
37.13 złpremium: 23.95 zł Lub 23.95 zł
29.14 zł
31.14 zł Lub 28.03 zł
35.93 zł Lub 32.34 zł
39.92 zł
31.68 zł
32.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Elektryzująca propozycja dla fanów mega hitu fantasy. Opowieść o wiecznej miłości śmiertelniczki i wampira narodziła się, gdy Isabella Swan i Edward Cullen spotkali się w pierwszym tomie sagi „Zmierzch”. Dotychczas znaliśmy tę historię z perspektywy Belli. Autorka uznała jednak, że Edward także zasługuje na to, by móc opowiedzieć jej własną wersję.

Szósty tom słynnej sagi „Zmierzch”.

W miarę poznawania myśli i uczuć wampira oraz odkrywania fascynujących wydarzeń z przeszłości zaczniemy rozumieć z pozoru nieracjonalne zachowania i wybory młodego Cullena. Edward musi w ostateczności zmierzyć się z życiowym dylematem: czy ma prawo podążać za głosem serca, skoro tym samym naraża Bellę na śmiertelne niebezpieczeństwo?

Słońce w mroku od Stephenie Meyer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Cukierkowy, pastelowy, bajkowy - ten tom nie odstaje od reszty. Miłość jak z bajki właśnie, nierealne postacie, zwykłe miejsca, blichtr. I choć wielu się już niecierpliwi, sarka, rzuca książką, ja uwielbiam te głodne kawałki. Jest dziewczyńsko, po dziecinnemu, egzotycznie. Chodzę do szkoły, widzę ją zwykłą i jego, piękną bestię, obłaskawiam horror. Czyż taki wieczór nie jest uroczy? Zdecydowanie jestem na tak i chcę więcej! To kiedy następna odsłona Edwardowskich wynurzeń?Ocena: 4/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć