ebook Biała
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 11)

Biała
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Self-publishing
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 27.86
Audiobook - najniższa cena: 46.00
wciąż za drogo?
42.00 zł
27.86 zł
35.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Świat się kończy, ludzkość umiera po tym, jak szalony naukowiec wpuszcza trujący specyfik do rozdzielni wodociągowej. Trująca ciecz w krótkim czasie rozprzestrzenia się na różne kontynenty zbierając śmiertelne żniwo. Ludzie zaczynają umierać. Pozostali przy życiu dzielą się na trzy typy. Jedni gniją i umierają w chwili, gdy kończą się im siły. U drugich zmienia się sposób odżywiania, ich jedynym posiłkiem jej krew. Trzecią grupę tworzą ludzie chorzy na białaczkę i ci paradoksalnie przeżyli dzięki chorobie, która wcześniej miała ich zabić. Do tej grupy należy nasza główna bohaterka Ewka. Chodząc ulicami Katowic zagląda w różne miejsca starając się wypełnić czas. Szuka zajęcia, które skutecznie odciągnie ją od rozmyślań nad losem. Podczas jednej z wędrówek po opustoszałych mieszkaniach natrafia na umierającą kobietę. Składa obietnicę zaopiekowania się jej dzieckiem. Tle tylko, że zamiast niemowlęcia znajduje przystojnego mężczyznę. Związana obietnicą zabiera go ze sobą i rusza ulicami miasta.
Przewrotna, pełna czarnego humoru i zwrotów akcji opowieść o miłości, która jest możliwa nawet po końcu świata.

Opinia jednej z Czytelniczek:

Są takie książki, które zaskakują. Nie tylko fabułą, ale samym pomysłem. Taka właśnie była „Biała”. Szczerze powiem, że nie byłam przekonana do tej lektury. Nawet kilka pierwszych rozdziałów mnie nie przekonało, jednak z biegiem kartek chciałam więcej, a później nie mogłam się już oderwać.
Ta książka to totalny rollercoaster. Historia nie z tego świata, a jednak tak fantastyczna, że ją uwielbiam. Ta książka jest świetna! Znalazłam w niej wszystko, humor, emocje, seks, grozę i suma summarum świetną historię. Moja głowa nadal pęka od nadmiaru wrażeń po skończeniu tej lektury. Polecam! - Ania Wojdylak

Biała od Monika Liga możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć