ebook Kalejdoskop zmysłów
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 69)

Kalejdoskop zmysłów
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Self-publishing
najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 38.81
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
45.00 zł
38.81 zł
39.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Kalejdoskop zmysłów" tom 1 to historia losów Marleny, która postanawia się usamodzielnić. Odziedziczyła niewielkie mieszkanko po babci i postanawia je wyremontować, by iść „na swoje”. By to zrobić, musi znaleźć pracę. Po przerobieniu kilku nieciekawych ofert pracy, znajduje firmę marzeń. Lekkie zajęcie, dobra płaca i ciekawa załoga. Pierwszym utrudnieniem okazuje się szef Marleny – Przemek. Niby obojętny, ale tylko do czasu. Podczas imprez firmowych Marlena nie potrafi uwierzyć w to, czego jest świadkiem. Rozwiązłość, rozpusta i hedonistyczne przyjemności szokują ją, ale i ciekawią. Dziewczyna postanawia iść na studia, poznać nowych „normalnych” ludzi, nadać sens pieniądzom zarobionym w „jaskini rozpusty”, jaką jest firma. Poznaje nieziemsko przystojnego Norberta. Od tego momentu nic nie jest takie, jak przed ich spotkaniem.

Opinia jednej z czytelniczek:

W tej historii uwielbiam, że opowiada o kimś tak realnym, jak dziewczyna z sąsiedztwa. Postaci bohaterów są bardzo plastyczne, po przeczytaniu książki czuje się, jakbym znała ich osobiście. Co do historii miłosnej to powiem tylko, że każdy chciałby przeżyć coś podobnego. Sceny erotyczne, cóż... Mogę stwierdzić jedno - MAJSTERSZTYK! - Ewelina Rychlik

Kalejdoskop zmysłów od Monika Liga możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć