ebook Sexy zaczyna się w głowie. Samoakceptacja, samoświadomość, seksualność
2.69 / 5.00 (liczba ocen: 38) Ilość stron (szacowana): 240

Sexy zaczyna się w głowie. Samoakceptacja, samoświadomość, seksualność
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.95
wciąż za drogo?
39.20 zł Lub 35.28 zł
49.00 zł
26.95 zł
26.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Cześć!

Tu Karola i Paula. Oddajemy w Twoje ręce naszą kolejną wspólną książkę. O czym tym razem piszemy? O ważnych - według nas wręcz kluczowych sprawach, które nas na co dzień zajmują, które przewijają się w naszej pracy. Po pierwsze samoakceptacja, bez której trudno funkcjonować właściwie w każdej dziedzinie życia. Nie musimy od razu siebie kochać, ale warto siebie szanować, postarać się jakoś ze sobą porozumieć, by nie być na nieustającej wojennej ścieżce ze sobą i z własnym ciałem. Co dalej? Samoświadomość! Ta przydaje się nie tylko w życiu prywatnym, lecz także zawodowym. To sztuka odkrywania i słuchania własnych potrzeb oraz podążania za nimi. Wreszcie seksualność - dziedzina, nad którą często nie pracujemy, a której rozwój pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i inne obszary życia.

W książce Sexy zaczyna się w głowie znajdziesz wiele cennych rad ekspertek, które zaprosiłyśmy do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Poznasz historie z życia wzięte - o pracy nad samoakceptacją, samoświadomością, seksualnością. Nie zabraknie też ćwiczeń praktycznych.

Mamy nadzieję, że dostarczymy Ci nie tylko wiedzy i narzędzi, ale także rozrywki. Poczuj chęć do zrobienia czegoś dla siebie, wygospodaruj przestrzeń na swoje potrzeby, przyjrzyj im się uważniej.

Powodzenia!

Sexy zaczyna się w głowie. Samoakceptacja, samoświadomość, seksualność od Karolina Cwalina, Paulina Klepacz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć