ebook Edukacja - audiobook
3.39 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 871)

Edukacja - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
-50% 13.90 zł
23.72 zł Lub 21.35 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
25.11 zł
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowej „Emigracji”. Największy fenomen polskiego rynku literackiego nie odkłada klawiatury. Tym razem rzuca na nasze czytelnicze stoły powieść osadzoną w stołecznym mieście i jego przyległościach. Będziemy czytać – śmiejąc się do łez – o edukacji, rekinach biznesu, incelach, wariacikach, dzikim wschodzie, pionierach polskiej klasy średniej i arabskich szejkach w zajazdach przy autostradzie. Ze względu na ładunek emocjonalny lektura niewskazana w miejscach publicznych!

Kontynuacja bestsellerowej "Emigracji"!
Malcolmowi i Stomilowi udało się wyrwać ze szponów śmierci czającej się na polach kapusty i powrócić do ojczyzny. Tylko co dalej? Studia? Praca? Bezrobocie? Uniwersytet życia?
Największy fenomen polskiego rynku literackiego powraca z nową powieścią. Tym razem osadzonej w mieście stołecznym Warszawa i przyległościach.
O edukacji, rekinach biznesu, incelach, wariacikach, dzikim wschodzie, pionierach polskiej klasy średniej i arabskich szejkach w zajazdach przy autostradzie.

Edukacja - audiobook od Malcolm XD możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć