ebook Moloch
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 495)

Moloch
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.99
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
26.99 zł
35.99 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
35.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najmroczniejsze śledztwo Mocka.

Breslau, 1928, szpital psychiatryczny przy Kletschkau Strasse. Eberhard Mock staje twarzą w twarz ze swą dawną kochanką. Jej córka i syn zostali porwani, a ślad po nich zaginął. Od śmierci ukochanej Sophie nic nie wstrząsnęło Mockiem równie mocno jak to spotkanie. Hedwig postradała zmysły: o morderstwo dzieci oskarża własnego męża.

Krok po kroku Mock odkrywa upiorne powiązania między tajnym stowarzyszeniem okultystycznym a budowniczymi miasta przyszłości w centrum Wrocławia. Nawet nie domyśla się, jak potężne siły śledzą każdy jego krok.

Cmentarne czarne msze, wyuzdane praktyki seksualne i ludzie, którzy nie cofną się przed niczym. Tajne śledztwo zaprowadzi Mocka wprost przed przerażające oblicze prawdy. Czy istnieje granica, której Mock nie przekroczy?

Moloch od Marek Krajewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Marek Krajewski jest pisarzem współczesnym, ale akcję swoich książek osadza w przeszłości. Zwykle jest to okres wojem światowych. Tym razem przenosimy się w lata 20., ale też 50. XXwieku. Autor wspaniale oddaje tamte klimaty zarówno w języku bohaterów, jak i opisach miejsc. A do tych wspaniałych obrazów dodaje mrok, który wprowadza nas w atmosferę kryminału. Nie jest to powieść delikatna. Ocieka okrucieństwem, postaci są bezwzględne, z każdej strony możemy spodziewać się zagrożenia. Dodatkowo śledztwo jest zawiłe, pełne tajemnic i nieoczywistych spraw, które Eberhard Mock będzie próbował rozwikłać nie przebierając w środkach.

Warto zerknąć