ebook Money Man
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 1174)

Money Man
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.49
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
27.03 zł Lub 24.33 zł
31.90 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
27.75 zł
28.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy tom seksownej serii „King Maker”. To, co zrobiła Bailey w sylwestrową noc w toalecie hotelowej z seksownym nieznajomym, było kompletnie nie w jej stylu. Przecież ona jest grzeczną dziewczyną…

Fakt, Bailey była zraniona po burzliwym rozstaniu z niewiernym narzeczonym, ale to jej nie usprawiedliwiało. Po wszystkim seksowny nieznajomy po prostu wyszedł i ją zostawił. To zabolało. Bardzo mocno. Chociaż Bailey wolałaby się do tego nie przyznawać. Na szczęście wiedziała, że już nigdy go nie spotka.
Kalen nie bawi się w związki. Ale musi przyznać, że numerek w toalecie z gorącą laską na dłużej pozostał w jego głowie. Jednak mężczyzna jak najszybciej chce pozbyć się tego wspomnienia. Ma przecież mnóstwo spraw biznesowych, którymi musi się zająć. Oboje się mylą. Spotkają się ponownie i to nie jeden raz. A wkrótce okaże się, że niepozorna Bailey może mieć ogromny wpływ na przyszłość firmy należącej do rodziny Kalena…

Rekomendacje: 

Nie jest to, może literatura wysokich lotów, ale czyta się ją miło, lekko i przyjemnie. Dla mnie ogromnym plusem było samo zakończenie, powoduje, że już nie mogę się doczekać kontynuacji. Polecam Wam Momey Man, zwłaszcza teraz, w zimne i ponure jesienne wieczory, a nutka erotyzmu bijąca od tekstu z pewnością Was rozgrzeje. -  Magdalena Fraszczak vel Jószczak - Książka w autobusie

Money Man ma w sobie wszystkie te wątki, które sprawiają, iż gęsia skórka pojawia się na rękach, a uśmiechowi podczas lektury towarzyszy trzymanie kciuków za bohaterów, jacy wielokrotnie nie tylko zbliżą się do granicy, ale i ją przekroczą. - Katarzyna Pessel - Taki jest świat

Money Man od Terri E. Laine możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasem po prostu klęska urodzaju życiowych atrakcji doświadcza człowieka w najmniej spodziewanym momencie. To, co najgorsze i najlepsze spotyka się i wywraca życie do góry nogami, a później pozostaje jedynie spróbować podjąć decyzję, jaka jeszcze nie tak dawno wcale nie byłaby brana pod uwagę, co więcej nawet wcale nie przyszłaby do głowy. Czasem po prostu trzeba rzucić się na głęboką wodę i zobaczyć co ten krok przyniesie.

Raz w życiu zaszaleć, tak po prostu albo raczej z konkretnego powodu, który ma imię, bo Bailey rzadko kiedy daje się ponieść chwili. Jednak moment ten nie przynosi bez echa, chociaż może powinien? Zresztą teraz powinno liczyć się zupełnie coś innego - szansa w pracy jaka powinna stać się stopniem w górę na zawodowej drabinie. Jednak nie tak łatwo przejść do porządku dziennego kiedy wciąż przypomina się jednorazowe szaleństwo, a co zrobić gdy wcale nie jest takim? Dziewczyna nie jest z rodzaju ludzi, jacy traktują wszystko albo przynajmniej wiele rzeczy lekko, nie przejmując się skutkami, ciężko pracowała na to, co osiągnęła. Teraz nadchodzi czas by zacząć czerpać korzyści, ale los bywa dość przewrotny. Kalen zawsze jasno stawia sprawę, tak w pracy jak i w prywatnej sferze, podobnie rzecz miała się mieć z Bailey, jednorazowa przygoda, albo raczej coś o wiele krótszego. Ale tym razem poszedł ciut inną drogą niż zazwyczaj. Do czego to doprowadzi jego i ją? W ich świecie nic nie jest takie jak się wydaje, chociaż oboje sądzą, że jest inaczej. Kto jest pionkiem w tej grze? Tam gdzie duma i honor zastępują rozsądek może powstać zbyt wiele raniących niedopowiedzeń, zwłaszcza jeśli swoją cegiełkę dołożą emocje i zranione uczucia.

Śmietanka towarzyska i biznesowa, młoda kobieta wiedząca, ile musi włożyć wysiłku by stać się podobna do otoczenia oraz mężczyzna, który zdaje się być dobrym sposobem na chwilę zapomnienia, lecz to jedynie pozory, a pod nimi kryje się wiele tajemnic i niejeden bolesny sekret. Money Man ma w sobie wszystkie te wątki, które sprawiają, iż gęsia skórka pojawia się na rękach, a uśmiechowi podczas lektury towarzyszy trzymanie kciuków za bohaterów, jacy wielokrotnie nie tylko zbliżą się do granicy, ale i ją przekroczą. Świat wielkich pieniędzy, karier oraz skomplikowanych emocji autorka podaje na tacy, jednak nie do końca odsłaniając co się na niej znajduje. Schematy jakich można by się spodziewać zostały ciekawie wykorzystane, tak by kryły w sobie pewne sekrety i nie do końca było wiadome jak faktycznie zostaną rozwinięte. Terri E. Laine dała czytelnikom lekturę, w której jednocześnie rozgrywa się gra na wielu poziomach, nie tylko o charakterze uczuciowym, lecz i bezwzględna rozgrywka o wielkie pieniądze, gdzie człowiek nie jest nawet pionkiem. Pisarka postawiła pokazanie na wyrazistości, odwagę w spełnianiu swoich pragnień, ale również z całą ostrością przedstawia ile kosztuje jeden błąd lub raczej to, co postacie biorą za niego. Z prostej wydawałoby się konstrukcji, po dodaniu odpowiednich klocków, powstała historia w jakiej jest i zagadka i przeszłość, do której drzwi jeszcze nie zostały zamknięte oraz bohaterowie, którzy przekroczyli granicę i poznają smak spełnienia, ale i cenę za to. Pierwszy tom pozostawia po sobie wiele znaków zapytania, niedosyt, że to już koniec, a na dalszy ciąg przyjdzie poczekać oraz ciekawość co dalej z niepokornymi postaciami.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Dlaczego????
Ja się pytam, jak można tak zakończyć książkę. Chyba się obrażę na nowo poznaną autorkę, a co!

Serdecznie zapraszam na krótką recenzję.

Dwa absolutne przeciwieństwa.
Ona – skromna, cicha młoda dziewczyna, która została wychowana w bardzo restrykcyjnych warunkach, gdzie jedyną rolą kobiety jest bycie żoną i gospodynią. Która wbrew swojej rodzinie ukończyła studia i swoją ciężką pracą osiągnęła dobre stanowisko certyfikowanego księgowego.
On – poważny i obrzydliwie bogaty, tajemniczy biznesmen, który nade wszystko ceni sobie swoją prywatność. Na brak zainteresowania u płci przeciwnej nie może narzekać, a mimo to pewna dziewczyna zawróciła mu w głowie.
Oboje są po przejściach i żadne z nich nie chce się angażować na poważnie. Mimo to nie umieją się rozstać i ciągnie ich do siebie coraz bardziej. Kalen proponuje więc Bailey pewien układ, ale czy ta propozycja ma szansę powodzenia? No cóż, ja Wam tego nie zdradzę.

Historia jakich wiele, ale ja bawiłam się świetnie. Główną bohaterkę poznajemy w dość nietypowej sytuacji. Otóż Bailey w sylwestrową noc postanowiła raz w życiu zaszaleć i poddać się chwili. Wylądowała więc z nieznajomym mężczyzną w hotelowej toalecie. Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, żeby domyślić się, do czego między nimi doszło. Po wszystkim partner z gorącej schadzki wyszedł bez jednego słowa. Dziewczyna poczuła się jak jedna z najgorszych, a wyrzuty sumienia gryzły ją okrutnie. Oczywiście każdy z nich myślało, że więcej się już nie spotkają. Wiem banalne, a do kolejnego spotkania doszło bardzo szybko najmniej oczekiwanym momencie. Resztę tej historii dowiecie się, sięgając po książkę. Natomiast mnie ona bardzo przypadła do gustu, być może jednak jestem romantyczką. Nie jest to, może literatura wysokich lotów, ale czyta się ją miło, lekko i przyjemnie. Dla mnie ogromnym plusem było samo zakończenie, powoduje, że już nie mogę się doczekać kontynuacji. Dodatkowy plus to historia dzieciństwa i dorastania samej Bailey w tak konserwatywnym i hermetycznym środowisku. Zaciekawiła mnie także historia przyjaciółki bohaterki, być może doczekamy się jej rozwinięcia. Wykreowane postacie wzbudziły moją sympatię i wiem, że zdobędą prawdziwą rzeszę fanów na całym świecie. Polecam Wam lekturę tej pozycji zwłaszcza teraz w zimne i ponure jesienne wieczory, a nutka erotyzmu bijąca od tekstu z pewnością Was rozgrzeje.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć