ebook Zdarzyło się nad jeziorem Mystic
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 37604)

Zdarzyło się nad jeziorem Mystic
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.65
Audiobook - najniższa cena: 21.02
wciąż za drogo?
33.95 złpremium: 21.90 zł Lub 21.90 zł
26.65 zł
27.90 zł
31.03 zł Lub 27.93 zł
36.50 zł Lub 32.85 zł
30.32 zł
30.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Powieść autorki takich bestsellerów jak „Słowik”, „Wielka samotność” czy „Zimowy ogród”. Historia kobiety, przemawiająca do każdego, kto znalazł odwagę, by wybrać między tym, co jest, a tym, co mogłoby być. „Promienna książka. Kristin Hannah przenika do najgłębszych, najwrażliwszych zakątków naszych serc” – Tami Hoag

Blake Colwater, wzięty adwokat z Los Angeles, wyznaje swojej wieloletniej żonie Annie, że zakochał się w innej kobiecie. Zrozpaczona Annie wyjeżdża do miasteczka Mystic, gdzie się wychowała. Tu ponownie zbliża się do swojej pierwszej miłości, Nicka Delacroix, od niedawna wdowca, który nie potrafi sobie poradzić z cierpiącą na zaburzenia emocjonalne córeczką. Cała trójka z dobrym skutkiem leczy razem swoje rany.
Ale akurat wtedy, gdy Annie uwierzyła, że zyskała jeszcze jedną szansę na szczęście, jej świat wywraca się do góry nogami i zmuszona zostaje do dokonania wyboru, przed którym nie powinna stawać żadna inna kobieta…

Zdarzyło się nad jeziorem Mystic od Kristin Hannah możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W życiu nie zawsze świeci słońce i niebo jest niebieskie.
Zazwyczaj, kiedy miłość odchodzi, to już na dobre i żadne udawanie, ani pobożne życzenia nie sprowadzą jej z powrotem.
Ludzie odchodzą, a jeśli kochasz ich zbyt mocno, zbyt gwałtownie, ich szybkie i nagłe zniknięcie może zmrozić człowieka do głębi duszy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć