ebook W objęciach gwiazd
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 45) Ilość stron (szacowana): 172

W objęciach gwiazd
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 11.00
Audiobook - najniższa cena: 24.19
14.88 złpremium: 9.60 zł Lub 9.60 zł
11.00 zł Lub 9.90 zł
12.00 zł
16.00 zł
10.99 zł
11.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Statek kosmiczny Zorza Polarna od ponad stu lat znajduje się w drodze na planetę Gemina – bliźniaczą siostrę Ziemi. Rosalita, siedemnastolatka z Republiki Terra, wiedzie zwykłe, nudne życie, aż do momentu, gdy los stawia przed nią okazję nie do odrzucenia: dzięki zdobyciu stypendium naukowego w tonącej w przepychu Złotej Republice młoda Terranka otrzymuje szansę na lepszy los. Początki nie są łatwe, jednak gdy wszystko zaczyna się układać, to, co wkrótce ma nadejść, zmieni jej życie o 180 stopni.

Jak pozostać sobą, gdy cały znany świat obraca się w pył, a wiele pozornie błahych zdarzeń ma drugie dno? I jak rozpoznać, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Rosa na własnej skórze przekonuje się, że nic nie jest nam dane raz na zawsze, a to, co niewyobrażalne, czasem nadchodzi.

W objęciach gwiazd od Oliwia Tybulewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ciekawy pomysł, nieco gorzej z realizacją. Ludzkość potrafi już wypuścić się daleko w kosmos. Oto misja kolonizacyjna. Wielki statek, na nim społeczność targana animozjami, podziałami i ambicjami. Coraz bliżej do celu, a znany świat drży w posadach. Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Czy miłość jest tą prawdziwą? Kim jestem? Gdzie przynależę? Ta powieść mogłaby być niezła, gdyby napisać ją staranniej i pilnie podnieść jakość dialogów. Żal potencjału, ot co.Ocena: 3+/6 czytaj więcej
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć