ebook Precedens - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3970)

Precedens - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 19.14
Audiobook - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
29.13 zł
29.90 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
-35% 25.90 zł
33.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Precedens to już dwunaste spotkanie z mecenas Joanną Chyłką. Takich bohaterów nigdy dość. Jeden z najpopularniejszych autorów, Remigiusz Mróz szykuje dla swoich czytelników kolejne chwile przyprawiające o palpitację serca.

Fabuła:

Popularna aktora i celebrytka. Alina Karaś telefonuje do Joanny Chyłki i informuje ją, że będzie potrzebowała jej usług w sprawie morderstwa, które za chwile zostanie dokonane. Chwilę po zakończonej rozmowie, morduje mężczyznę, a całe zdarzenie na żywo transmituje w Internecie. Dysponująca twardymi dowodami policja nie ma żadnych wątpliwości kto w tej sprawie jest winien i wskazują jako sprawcę Alinę Karaś. Ta jednak nie chce przyznać się do winy, a swoich obrońców zapewnia, że popełniła zbrodnię doskonałą, a jej wina nigdy nie zostanie udowodniona. Żaden sąd nie wyda skazującego wyroku.

W tym samym czasie kancelarię Chyłki zaczynaj nawiedzać niezapowiedziane kontrole, a jej dom zostaje uznany za zbudowany niezgodnie z prawem budowalnym. Czy te dwie sprawy się łączą, czy kancelaria będzie w stanie przetrwać kolejną zawieruchę? Najważniejsze zdają się jednak być pytania, czy tę sprawę można wygrać i czy w ogóle istnieje przestępstwo doskonałe?

Precedens to Chyłka w jej najlepszy wydaniu. Cięty język i jej riposty – za to pokochali ją czytelnicy. Doskonały pomysł na fabułę, wszystko dopięte na ostatni guzik a rozrzucone elementy wskakują na swoje miejsce w odpowiednim momencie. Mróz jak zawsze mistrzowsko.

Audiobooka Precedens wysłuchasz w doskonałej interpretacji Krzysztofa Gosztyły. 

Precedens - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć