ebook Wydech - audiobook
3.91 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 630)

Wydech - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.72
Audiobook - polecana oferta: 29.18
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
28.80 zł
-23% 29.18 zł Lub 26.26 zł
35.25 zł Lub 31.73 zł
37.90 zł
31.21 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Opowiadania jednego z najważniejszych pisarzy SF. „W całej współczesnej literaturze Ted Chiang nie ma sobie równych, gdy chodzi o krótkie formy literackie. Zasługuje na to, by jego nazwisko wymieniać obok takich tuzów jak Carver, Poe, Borges czy Kafka. Każde jego opowiadanie jest wszechświatem. Czytelnik wciągnie w płuca cały «Wydech» za jednym haustem” – Blake Crouch, autor „Rekursji”

WSZECHŚWIAT ZACZĄŁ SIĘ JAKO POTĘŻNY ODDECH, WSTRZYMYWANY W PŁUCACH…

W tych dziewięciu zdumiewająco oryginalnych, prowokujących i wzruszających opowiadaniach Ted Chiang rozważa niektóre z najstarszych pytań stawianych przez ludzkość, a także inne, zupełnie nowe pytania, które mogły przyjść na myśl wyłącznie jemu.
W opowiadaniu „Kupiec i wrota alchemika” czasowy portal zmusza sprzedawcę tkanin z dawnego Bagdadu do stawiania czoła starym błędom, dając mu drugą szansę. W tytułowym „Wydechu” obcy uczony dokonuje zdumiewającego odkrycia o uniwersalnych konsekwencjach. W noweli „Lęk to zawrót głowy od wolności” sposobność zajrzenia do alternatywnych wszechświatów umożliwia bohaterom zupełnie nowe spojrzenie na kwestię wolnej woli.

„Książka science fiction, która zmusi was do myślenia i postawienia sobie ważnych pytań, będących podstawą człowieczeństwa” – Barack Obama NA FACEBOOKU

JEDNA Z 10 NAJLEPSZYCH KSIĄŻEK ROKU „NEW YORK TIMESA”
JEDNA Z OBOWIĄZKOWYCH LEKTUR ROKU 2019 „TIME’A”
JEDNA Z NAJLEPSZYCH KSIĄŻEK SCIENCE FICTION ROKU 2019 „FINANCIAL TIMESA”

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jacka Draguna.

Wydech od Ted Chiang możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć