ebook Edukacja
3.39 / 5.00 (liczba ocen: 817)

Edukacja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 16.00
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
23.90 zł
27.19 zł Lub 24.47 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
-44% 16.00 zł
-37% 19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowej Emigracji!

Malcolmowi i Stomilowi udało się wyrwać ze szponów śmierci czającej się na polach kapusty i powrócić do ojczyzny. Tylko co dalej? Studia? Praca? Bezrobocie? Uniwersytet życia?

Największy fenomen polskiego rynku literackiego powraca z nową powieścią. Tym razem osadzonej w mieście stołecznym Warszawa i przyległościach.

O edukacji, rekinach biznesu, incelach, wariacikach, dzikim wschodzie, pionierach polskiej klasy średniej i arabskich szejkach w zajazdach przy autostradzie.

Odradzamy czytanie w miejscach publicznych.

Edukacja od Malcolm XD możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Malcolm XD konsekwentnie kryje swoją tożsamość. Jest to idealne dopełnienie jego książek, bo dzięki temu staje się everymanem doskonałym. Opisywane przez niego historie - choć wszystkie razem wzięte wydają się niewiarygodne, to mają w sobie okruchy sytuacji, z którymi każdy z nas gdzieś tam kiedyś się spotkał. I tak Polskę ostatniej dekady widzimy przez pryzmat niedostępny dla noblistów.

Warto zerknąć