ebook Iluzja - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1716) Ilość stron (szacowana): 584

Iluzja - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 28.76
Audiobook - najniższa cena: 37.97
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
37.97 zł Lub 34.17 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
44.90 zł
39.07 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Komisarz Marcin Zakrzewski prowadzi śledztwo w sprawie zmumifikowanych zwłok kobiety, które zostały odnalezione we Wrocławiu. Dochodzi do serii brutalnych zabójstw. Komisarz zostaje wplątany w niebezpieczną grę o życie, prowadzoną przez seryjnego mordercę, iluzjonistę.

Komisarz Marcin Zakrzewski jest zmęczony. Zajmuje się drobnymi przestępstwami, wyprowadza psa, słucha muzyki, spotyka się z sąsiadką, myśli o odejściu z policji. Jednak podświadomie wciąż czeka na kolejne śledztwo takiego kalibru jak sprawa seryjnego mordercy ze Szczepanowa.

Kiedy w jednej z wrocławskich kamienic zostają odnalezione zmumifikowane zwłoki kobiety, Zakrzewski jeszcze nie przeczuwa, że będzie to początek śledztwa jego życia. Tymczasem jedno za drugim pojawiają się brutalne zabójstwa, mnożą się fałszywe tropy, trudno powiązać ze sobą ofiary i brak jest wyraźnego motywu zbrodni.

Ktoś musi zapanować nad chaosem w śledztwie. Ale może chaos jest częścią planu, iluzją pozwalającą sprawcy zniknąć bez śladu? Kiedy Zakrzewski sam zostaje podejrzanym, zaczyna się zastanawiać, czy i on nie należy do tego planu. Jest zabawką wariata czy rekwizytem w rękach genialnego iluzjonisty? Morderca czai się bliżej, niż mu się dotąd wydawało, a tropy znowu prowadzą w przeszłość.

Mieczysław Gorzka wraca w świetnym stylu, wystawiając na próbę czytelników i wodząc ich za nos aż do ostatnich stron.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Filipa Kosiora.

Iluzja - audiobook od Mieczysław Gorzka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć