ebook Nie ten dzień
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Nie ten dzień
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  motyleWnosie
E-book - polecana oferta: 29.76
Audiobook - najniższa cena: 32.88
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
32.00 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
28.08 zł
32.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mocna książka erotyczna. Kategoria wiekowa 21+

Nika na skutek fatalnego zbiegu okoliczności trafia w ręce ludzi, dla których życie nie ma żadnej wartości. Zostaje uwięziona i zmuszona do małżeństwa, a jej mężem okazuje się bezwzględny i brutalny wariat, równie fascynujący, co odrażający. Aleksandr jest także człowiekiem, który nie przebiera w środkach, aby utrzymać się na samym szczycie przestępczej działalności. Nikomu nie ufa, w nic nie wierzy i jest pozbawiony jakichkolwiek hamulców moralnych.

Chociaż początek ich znajomości należy do wyjątkowo nieudanych, to z czasem sytuacja zaczyna ulegać powolnej, zauważalnej zmianie. Ona jest nim coraz bardziej zauroczona, on coraz bardziej jej pożąda. Lecz w jego głowie siedzą demony, z którymi nie łatwo wygrać. I te demony wydostaną się na świat, gdy w wyjątkowo niesprzyjających okolicznościach na jaw wyjdą pewne sekrety. Czy pokona je uczucie, do którego Aleksandr nie potrafi się przyznać?

Ją życie nauczy wybaczać, jego nauczy pokory.

Bo czasami lepiej zaryzykować niż cierpieć w samotności.

Książka pełna emocji, wciągająca jak bagno, w którym znalazła się bohaterka. Czytana z zapartym tchem, ze łzami w oczach i uśmiechem na ustach. Książka, która powstała dla oraz dzięki czytelniczkom, które dopingowały autorkę z każdym zapisanym słowem. Książka, która zebrała tyle pochlebnych komentarzy, że można byłoby wydać dla nich osobną pozycję.

Książka, którą tego lata musisz mieć w swojej biblioteczce!

Rekomendacje czytelniczek.

"Cała ta historia jest jak idealny przykład naprawiania niegrzecznego chłopca, a w zasadzie mężczyzny. Nie jest przesłodzona, jak to bywa często w tego typu dziełach. Jest krew, pot, seks, uczucia, przemoc i tajemnica. Zniecierpliwiona każdego dnia sprawdzałam, czy bohaterce uda się z tego wybrnąć. Wiele rzeczy było nieoczywistych, wiele rozwiązań zaskakujących. Bardzo lubię, kiedy tekst jest nieprzewidywalny. Dziękuję serdecznie, że mogłam przeczytać historię Niki."

"Wspaniała historia. Końcówkę przeczytałam kilkakrotnie. Czytałam i płakałam."

"To jest doskonale opowiadanie trzymające w napięciu od początku do końca. To historia dwojga ludzi, których życie zmieniło się w ciągu jednego dnia, historia pełna namiętności, bólu i trudnych wyborów. Udowadnia, jak wielka jest siła miłości. Po prostu brak słów jak pięknie opisałaś więź i uczucie, jakie zrodziło się pomiędzy dwojgiem ludzi pochodzących z dwóch różnych światów. Zakończenie jest idealne, pokazuje nam, że pomimo wielu potknięć i przeciwności losu ich miłość przetrwała, bo miłość potrafi znieść o dużo więcej."

Nie ten dzień od Agnieszka Kowalska-Bojar możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć