ebook Miłość, wolność, samotność. Nowe spojrzenie na związki między ludźmi - audiobook
3.65 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 510)

Miłość, wolność, samotność. Nowe spojrzenie na związki między ludźmi - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 15.00
Audiobook - najniższa cena: 15.80
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
-43% 15.80 zł
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
27.29 zł Lub 24.56 zł
34.90 zł
27.22 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poradnik charyzmatycznego mistrza duchowego pochodzącego z Indii. Pomaga zrozumieć, czym jest miłość, i wyjaśnia, że jedynie pełna akceptacja samych siebie pozwoli nam stworzyć zdrowy związek.

OSHO – charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca, który swobodnie posługuje się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi, jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu, lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych. Książka pomaga zrozumieć, czym tak naprawdę jest miłość, i wyjaśnia, ze jedynie pełne zdemaskowanie lęków przed samotnością i wolnością sprawi, ze będziemy umieli godnie żyć obok drugiego człowieka i stworzyć zdrowy związek. Autor przekonuje, że miłość jest najlepszym sposobem na osiągnięcie spełnienia. Osho mówi: BĄDŹ SOBĄ. Nieustannie poznawaj siebie, zaakceptuj siebie, kochaj siebie. Nie bądź niczyją kopią. Masz własny, potężny i wyjątkowy potencjał – nigdy wcześniej nie było takiego jak ty człowieka i nie będzie nigdy w przyszłości. Pokochaj siebie, abyś mógł prawdziwie kochać innych.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Iwony Milerskiej.

Miłość, wolność, samotność. Nowe spojrzenie na związki między ludźmi - audiobook od Osho możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć