ebook Żałobnica - audiobook
3.32 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1916)

Żałobnica - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
20.90 zł
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
-37% 22.90 zł
30.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Hipnotyzujący thriller o samotności, sile rażenia kłamstw i toksycznej przyjaźni, która karmi żądzę zemsty. Zmarli zawsze zabierają tajemnice do grobu. Tym razem zrobili jednak wyjątek… Robert Małecki – autor znakomitej kryminalnej serii z Bernardem Grossem – po raz kolejny oszałamia czytelników swoim talentem.

Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy.
Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo.
Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem mogła znieść wiele, jednak śmierć bliskich zniszczyła wszystko z siłą sztormu.
Żałobnica, piękna kobieta po trzydziestce, dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Niestety skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości.
I zrobi to.
Tym bardziej że ukrywa jeszcze jeden sekret…

Żałobnica - audiobook od Robert Małecki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć