ebook Bezwstydny klient
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 6442) Ilość stron (szacowana): 152

Bezwstydny klient
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Self-publishing
E-book - najniższa cena: 18.40
wciąż za drogo?
24.09 złpremium: 15.54 zł Lub 15.54 zł
18.40 zł Lub 16.56 zł
21.00 zł
25.90 zł
25.90 zł
18.40 zł
18.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bezwstydny klient to trzeci tom gorącej i namiętnej serii Intensywne doznania, która bezsprzecznie rozpaliła wyobraźnię czytelniczek i fanek autorki Whitney G. Jeśli wstyd to dla Ciebie obce słowo, koniecznie przeczytaj kolejną opowieść autorki, w której uczucia buzują niczym wrząca woda.  

Fabuła:

Szczęście Penelope sypie się jak domek z kart. W pracy legły w gruzach dwa kontrakty, po których tak wiele sobie obiecywała. Na domiar złego, okazało się, że jej ukochany mężczyzna, znalazł sobie inny obiekt westchnień i bezczelnie zdradził ją z inną kobietą. Ku pokrzepieniu, na szczęście przed kobietą pojawia się nowe służbowe zlecenie, które ta bez wahania przyjmuje. Z radości rzuca się na falę świętowania, które kończy się w łóżku i to na dodatek w ramionach szalenie przystojnego mężczyzny. Wszystko zdaje się być na dobrych torach do powrotu do szczęścia, jest tylko jedno ale… Facet, z którym Penelope właśnie się przespała okazuje się być jej najnowszym biznesowym klientem.

Jak zachować się w takiej sytuacji aby zachować całkowity profesjonalizm w służbowych relacjach? Kto będzie górą w tym biznesowo-miłosnym związku?

Od skrajności w skrajność, od śmiechu przez łzy, do wybuchów niepohamowanej złości. E-book Bezwstydny klient to gwarancja gwałtownych i skrajnych emocji, które zawładną sercem każdej czytelniczki, gotowej na intensywne doznania.

Bezwstydny klient od Whitney G. możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć