ebook Łatwo być bogiem - audiobook
3.72 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1136)

Łatwo być bogiem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.43
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
17.90 zł
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
19.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
29.95 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
24.62 zł
29.95 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza polska space opera wydana w USA z rekomendacjami Nancy Kress, Mike’a Resnicka i Jacka Campbella. „«Łatwo być Bogiem» to fascynujący wstęp do epickiej space opery. Czytając o przygodach barwnych postaci, takich jak załoga Nomady, czytelnik wstrzymuje oddech i odkrywa tajemnice, które mogą zmienić losy Galaktyki” – Nancy Kress, zdobywczyni nagród Hugo i Nebula

W połowie XXIV wieku ludzkość ma za sobą skok cywilizacyjny. W ciągu piętnastu pokoleń skolonizowano ponad tysiąc planet i zbadano kilkanaście tysięcy układów gwiezdnych. Stoczono też krwawą wojnę domową.
Teraz cywilizacja stoi w obliczu rewolucyjnych zmian. W układzie Xan 4 naukowcy i wojskowi Federacji, w tym zwolniony czasowo z karnej kolonii sierżant Henryan Święcki, obserwują ze stacji orbitalnej tych, których od dawna chcieli spotkać – dwie rasy Obcych. Sierżant ma zidentyfikować ludzi, którzy wbrew procedurom próbują ocalić jedną z ras. Stawką będzie nie tylko przetrwanie Wojowników Kości, ale i życie Henryana.
Tymczasem w odległym układzie New Rouen Nomada, okręt Korpusu Utylizacyjnego usuwający zniszczone jednostki, natrafia na tajemniczy wrak. Zaawansowana technologia jest imponująca, ale odnaleziona na pokładzie jednostki istota może wstrząsnąć podstawami ludzkiej cywilizacji...

Łatwo być bogiem - audiobook od Robert J. Szmidt możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć