ebook Kaprys milionera
3.12 / 5.00 (liczba ocen: 550)

Kaprys milionera
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.69
Audiobook - najniższa cena: 21.59
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
24.69 zł Lub 22.22 zł
27.20 zł
29.77 zł Lub 26.79 zł
32.00 zł
24.69 zł
24.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejny autorski duet: Izabella Frączyk, Jagna Rolska stworzył ciepłą i zabawną historię okraszoną pikantnym i gorącym erotyzmem, oraz doprawioną utrzymującą w ciągłym napięciu sensacją. Poznajcie Kaprys milionera.   

Fabuła:

Dla trzydziestopięciolatka, który przez całe życie był biedny jak mysz kościelna, a potem jeszcze sięgnął przysłowiowego dna, kolekcja wielu zer na koncie powinna być powodem do dumy. Jednak Emil Kastner jest obecnie znudzonym wszystkim biznesmenem-milionerem, poszukującym nieustannie nowych bodźców, które wprowadzą dreszczyk emocji do jego monotonnego życia bogacza. Na jednym z suto zakrapianych alkoholem spotkań z kolegami, Emil przyjmuje zakład, który zobowiązuje go do odnalezienia najbrzydszej kobiety jaką tylko uda mu się tylko wyszukać, a następnie sprawić aby z tak zwanego Kopciuszka przemieniła się w królewnę.

Traf chce, że na obiekt metamorfozy Emil wybiera pracującą w jednym z dyskontów Dankę Popiołek. Ta kobieta to klasyczny przykład zaniedbanej, zestresowanej i właściwie niedostrzegalnej osoby, jaka istnieje na tym świecie. Życie nie szczędzi jej cięgów, ma na głowie komornika, podejrzanych zbirów, którzy żądają od niej nie wiadomo czego. Na dokładkę, jej współlokatorka została znaleziona martwa i kto wie czy Danka nie zostanie podejrzaną w tej sprawie. Jedynym ratunkiem w tym bałaganie jest sprytne ukrycie się przed całym światem.

I właśnie wtedy kobieta na swojej wyboistej drodze spotyka Emila. Ich przypadkowa znajomość daje obojgu szansę na realizację powziętych zamiarów. Jednak taka znajomość dla Emila nie okazuje się wcale tym co sobie zaplanował, za obojgiem podąża pozostawione w tyle zło, które cały czas tropi Dankę. Czy w tym całym zamieszaniu uda się Emilowi wygrać zakład a przy okazji rozwiązać zagadkę morderstwa?

Kaprys milionera to charyzmatyczni bohaterowie, niekontrolowane wybuchy śmiechu i doskonała zabawa, która prowadzi również do wielu przemyśleń. Każdy z nas bowiem wiele razy zastanawia się czy za pieniądze można kupić wszystko. Poszukaj odpowiedzi w e-booku Kaprys milionera, który czyta się jednym tchem.  

Kaprys milionera od Izabella Frączyk, Jagna Rolska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć