ebook Rzeka kłamstw - audiobook
3.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 381)

Rzeka kłamstw - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 26.27
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
32.00 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
26.27 zł Lub 23.64 zł
32.00 zł
26.32 zł
32.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rzeka kłamstw to najnowsza powieść Edyty Świętek, otwierająca cykl „Grzechy młodości”. Autorka zaprasza w podróż do Bydgoszczy lat siedemdziesiątych. Ukazuje w niej codzienne radości i smutki polskiej rodziny, które splatają się z realiami życia w minionej epoce.

Elżbieta i Tymoteusz niedawno wprowadzili się do przestronnego mieszkania na osiedlu Kapuściska. Tymoteusz ma przed sobą świetlaną przyszłość i dobrze zapowiadającą się karierę. Kazimierz, choć pasjonuje się kryminologią, z która wiąże się jego praca zawodowa, jest nieustannie namawiany do wstąpienia w szeregi Służby Bezpieczeństwa. Jego ukochana zona Ewa marzy o karierze wokalnej. Agata nie potrafi odnaleźć się w roli statecznej mężatki. Młoda polonistka wciąż wdaje się w romansie z innymi mężczyznami. Eugeniusz wciąż pakuje się w różne tarapaty. Krewki młodzieniec wpada nie tylko w ręce Służby Bezpieczeństwa, ale również w sidła miłości...

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anny Apostolakis.

Rzeka kłamstw - audiobook od Edyta Świętek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć