ebook W ciemnościach
4.37 / 5.00 (liczba ocen: 7376)

W ciemnościach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.65
Audiobook - najniższa cena: 36.47
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
33.95 złpremium: 21.90 zł Lub 21.90 zł
-26% 26.65 zł
27.90 zł
31.03 zł Lub 27.93 zł
36.50 zł Lub 32.85 zł
29.57 zł
29.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Kontynuacja thrillera „Umysł zabójcy”. Zoe Bentley, specjalistka w zakresie psychologii śledczej, jeszcze nigdy nie widziała niczego równie koszmarnego jak opublikowany w internecie film, przedstawiający dziewczynę miotającą się w trumnie, w której żywcem ją pogrzebano. Jednak jeszcze bardziej przerażająca jest zapowiedź zawarta w tytule tego wstrząsającego filmu…

Zoe i jej współpracownik Tatum Gray, agent specjalny FBI, starają się jak najszybciej odnaleźć potwora, który wstawił do sieci szokujący film z jeszcze bardziej szokującym tytułem – „Eksperyment numer 1”, ale wkrótce pojawia się drugie podobne nagranie i ginie kolejna dziewczyna.
Tymczasem Zoe myśli o innym seryjnym mordercy. Od dzieciństwa prześladuje ją Rod Glover; niedawno przesłał jej groźną fotografię przedstawiającą go w towarzystwie siostry Zoe. Glover zamierza znowu zaatakować, a Zoe przeżywa konflikt wewnętrzny. Czy chronić siostrę, czy skupić się na śledztwie w sprawie żywcem pogrzebanych kobiet?
Musi zapobiec kolejnemu morderstwu. Niepokoi się o bezpieczeństwo własnej rodziny i czuje, że jeszcze nigdy nie znalazła się w tak trudnej sytuacji. Od początku pracy w FBI zdawała sobie sprawę, że może przedwcześnie trafić do grobu, ale zawsze zakładała, że najpierw umrze…

W ciemnościach od Mike Omer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć