ebook Nastolatki. Kiedy kończy się wychowanie? - audiobook
3.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 147)

Nastolatki. Kiedy kończy się wychowanie? - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.25
Audiobook - najniższa cena: 18.00
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
18.00 zł
-15% 21.25 zł Lub 19.13 zł
25.00 zł
21.24 zł
23.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Ile odpowiedzialności można przekazać nastoletniemu dziecku? Co robić, kiedy nie radzi sobie w szkole? Jak reagować na łamanie ustalonych reguł? Jak odbudować nadszarpnięte zaufanie? Kiedy miłość rodziców zamienia się w obsługę?

Gdy dzieci kończą dziesięć lat, powoli wchodzą w wiek nastoletni. Cztery lata potem jest już za późno na wychowanie ‒ twierdzi Jesper Juul. Niestety, właśnie wtedy wielu rodziców próbuje w pośpiechu nadrabiać zaległości wychowawcze i naprawiać błędy. Takie turbowychowanie nie przynosi jednak spodziewanych rezultatów. Rodzice wciąż mają duży wpływ na myślenie i postępowanie nastolatka, ale jako partnerzy, którzy poprzez swoje wartości i doświadczenie motywują go do odpowiedzialnego wejścia w dorosłość.

JESPER JUUL – duński terapeuta rodzinny i pedagog o światowej renomie. Jego książka Twoje kompetentne dziecko jest jednym z najbardziej cenionych poradników wychowawczych na świecie i światowym bestsellerem.

Jesper Juul był jednym z głównych liderów przełomu we współczesnej pedagogice. Zawdzięczamy mu odejście od wychowania autorytarnego z jednej strony, oraz od filozofii permisywizmu, z drugiej. Propaguje idee szacunku i współdziałania we wzajemnych relacjach z dzieckiem, oraz dojrzałe przywództwo dorosłych.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jakuba Urlicha.

Nastolatki. Kiedy kończy się wychowanie? - audiobook od Jesper Juul możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć