ebook Autorytet wierzącego - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 149

Autorytet wierzącego - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 26.23
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
26.23 zł Lub 23.61 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.23 zł
26.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Prawdziwy duchowy autorytet został objawiony.

Kontrowersyjny temat autorytetu wierzącego w Chrystusa jest szeroko omawiany w dzisiejszym Kościele. Andrew Wommack, nauczyciel biblijny znany w wielu krajach, wprowadza świeżą perspektywę w tę ważną duchową prawdę, która może postawić wyzwanie wszystkiemu, czego cię nauczono, a mianowicie:

Jeśli wierzącym został dany autorytet, w takim razie kiedy, jak i względem czego powinien być egzekwowany? Nie  zakładaj odpowiedzi, ale odkryj prawdzie pole walki i naucz się, jak rozpoznawać prawdziwego wroga.

Czy duchowa walka, której się uczy w wielu dzisiejszych kościołach, jest aktualna? Czy wierzący mogą używać swojego autorytetu, aby zwalczyć diabła i jego demony gdzieś w powietrzu, czy też bitwa toczy się w umyśle? Odpowiedź jest niezbędna, aby wygrywać duchowe bitwy.

Większość ludzi wierzy, że Bóg stworzył naszego wroga, Szatana, ale czy na pewno? Zrozumienie odpowiedzi na to pytanie uwolni cię do egzekwowania swojego autorytetu jako wierzącej osoby.

Andrew, zagłębiając się w Pismo Święte, ujawnia duchowe znaczenie twoich wyborów, słów, czynów i tego, jak one wpływają na twoją zdolność odpierania ataków Szatana i przyjmowania od Boga tego, co najlepsze. Odkryj potężne prawdy stojące za prawdziwym duchowym autorytetem i zacznij oglądać prawdziwe rezultaty.

 
 
Autorytet wierzącego - audiobook od Andrew Wommack możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć