ebook Serce diabła
4.29 / 5.00 (liczba ocen: 7600) Ilość stron (szacowana): 208

Serce diabła
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.35
Audiobook - najniższa cena: 14.80
wciąż za drogo?
20.35 zł Lub 18.32 zł
37.00 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
20.35 zł
20.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

India Baptiste miała nerwy ze stali i żelazną wolę. Bezwzględnie dążyła do celu i potrafiła wykorzystać każdy atut - łącznie z zapierającą dech urodą i mistrzowską grą w pokera. Nigdy nie przegrywała i rzadko kiedy trafiała na kogoś, kto byłby w stanie stawić jej czoła. Kimś takim okazał się miliarder Jericho Forge, który postanowił, że dostanie ją na własność. Ot, zachcianka bogatego, pozbawionego skrupułów aroganta. India oddała mu wolność i rękę. Nie umiała go jednak znienawidzić ani pokochać. Jericho budził w niej potężne, sprzeczne uczucia: pożądanie, gniew, wściekłość, ale także czułość. Ich małżeństwo od początku przypominało pożar statku na wzburzonym morzu.

Dla Jericha sięgnięcie po kolejną ślicznotkę było równie oczywiste jak władza, którą sprawował żelazną ręką. Tym razem jednak nie chodziło tylko o seks. Wymuszone małżeństwo miało być grą, której celem było zdobycie większej władzy i pieniędzy. Ale trafiła kosa na kamień. Żona niepostrzeżenie obudziła w Jerichu pokłady uczuć, których nigdy wcześniej nie dopuszczał do głosu. Kiedy się zorientował, było już za późno. Popełnił niewybaczalny błąd.

Szalona historia tych dwojga zmierza do nieuniknionego finału. I chociaż stali się dla siebie wszystkim, potężne moce nie przestały działać, ale dzięki przeszłości India i Jericho nabrali siły i odwagi, aby stanąć do walki z ludźmi, którzy dorównywali im w bezwzględności. Niektóre sprawy nie zostały jednak zamknięte, a konsekwencje wydarzeń i decyzji podjętych wiele lat wcześniej mogą okazać się tragiczne w skutkach. Czy Jericho i India zdołają odzyskać siebie nawzajem?

Czy odważysz się przyjąć dar prosto z serca diabła?

Serce diabła od Meghan March możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Meghan March całkowicie zaskarbiła sobie moje uwielbienie poprzednimi tomami trylogii Forge oraz innymi książkami. Wreszcie przyszła pora na to, bym przeczytała tom ostatni. Czy był on tak dobry, jak poprzednie – czy też może wręcz przeciwnie? Tego dowiedziecie się za chwilę.

India zawsze miała nerwy ze stali i bardzo silną wolę. Dążyła do obranego celu za wszelką cenę, wykorzystując przy tym wszystkie swoje możliwości i atuty. Nigdy nie przegrywała i naprawdę rzadko trafiał się ktoś, kto byłby w stanie jej dorównać - do czasu, kiedy trafiła na Jericho Forge’a. India nie potrafiła określić swoich uczuć względem niego, ponieważ budził on w niej wiele sprzecznych uczuć. Ich małżeństwo od samego początku przypominało wulkan, który gotów jest wybuchnąć w każdej chwili. Ich szalona historia właśnie zmierza ku końcowi. W teorii wszystko jest dobrze, jednak na ich drodze do szczęścia staną ludzie, który niekoniecznie chcą pozwolić im na radosny finał.

Zacznę najpierw od tego, jak autorka świetnie i ciekawie dawkuje kolejne zwroty akcji. Dzięki temu czytelnik nie może się nudzić podczas lektury. Zanim zaczęłam czytać tę książkę, obawiałam się trochę tego, że po prostu nie spodoba mi się ta część, bo albo zakończenie mnie nie usatysfakcjonuje i nastąpi za szybko, albo po prostu finał tej historii będzie nudny. No tak, chyba niezbyt dobrze poznałam Meghan March, bo te wszystkie założenia były bezpodstawne.

India, czyli główna bohaterka tej powieści, na powrót została przedstawiona jako silna, odważna i całkiem niezależna kobieta – czyli autorka powróciła z kreacją tej postaci zdecydowanie do początku. Oczywiście, ja jestem z takiego obrotu spraw bardzo zadowolona. India jest jedną z bohaterek, które bardzo polubiłam i które gdzieś tam mogą nawet stanowić wzór do naśladowania (oczywiście w określonych przypadkach).

Jednakże nie może być aż tak wesoło, jakby się mogło wydawać. Mimo wielu zalet książka ta mogłaby zostać wydłużona o, chociaż kilka stron. Chwilami miewałam wrażenie, że autorka celowo przyspiesza wszystkie wydarzenia, by zdążyć z dobrym zakończeniem. Według mnie nie było to konieczne, ponieważ wydłużenie powieści mogłoby wyjść jej tylko na dobre. Czytelnicy mieliby wówczas możliwość lepszego zagłębienia się w tę historię.

Serce diabła jako zakończenie trylogii jest fenomenalną książką - oczywiście, pozostawiając wymienioną wyżej kwestię. Lepszego i bardziej emocjonującego finału nie mogłam sobie wymarzyć. Dlaczego tak piszę? Ponieważ jeśli pamiętacie, poprzednie dwa tomy bardzo przypadły mi do gustu i z niecierpliwością czekałam na zakończenie. Historia Jericha i Indii stała się jedną moich ulubionych historii z książek romantycznych/erotycznych. Myślę również, że w przyszłości z chęcią wrócę do tych książek.

Jeżeli jeszcze nie znacie trylogii Forge od Meghan March, a jesteście fanami gorących romansów i erotyków, to musicie ją poznać. Jest warta uwagi i czasu, a nie sposób się przy niej nudzić. Ja z kolei z wielką chęcią sięgnę po inne powieści autorki.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć