ebook Baltazar wraca do domu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Baltazar wraca do domu - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 17.00
wciąż za drogo?
23.20 złpremium: 14.97 zł Lub 14.97 zł
17.00 zł
19.96 zł Lub 17.96 zł
24.95 zł
24.95 zł
19.78 zł
24.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

We wsi pod lasem w pięknych i zadbanych domach mieszkają porządni mieszkańcy. Życie dorosłych toczy się tam od plotki do plotki, powoli i spokojnie. No, może dzieciom trochę się nudzi. Do czasu…
Niezapowiedziany przez nikogo, nie wiadomo skąd i po co, do opuszczonej chatki w środku lasu wprowadza się dziwny jegomość, nijak niepasujący do wiejskiej społeczności.
Tadziulek i Stasinek są znudzonymi, ale bardzo pomysłowymi koziołkami. Dla nich tajemniczy przybysz w lesie i zjeżeni mieszkańcy we wsi to zapowiedź utęsknionej rozrywki, gdyż wiadomo, że nuda, plotka i tajemnica to mieszanka prawdziwie wybuchowa.
Opowieść o tym, że inne nie znaczy złe, i o tym, że kłamstwo, nawet na czterech szybkich nóżkach, nie zajdzie daleko.

„Książka o kłamstwie, niszczącej sile plotki i nieposłuszeństwie. Książka, którą z ciekawością przeczytają dzieci, a i dorośli z pewnością nudzić się nie będą” – Izabela Knera, blog „Domowy zakątek”

„«Baltazar wraca do domu» jest jedną z tych książek, które rozruszają umysł i serce dziecka. To znakomity dowód, że książki dla dzieci należy uważać za pełnowartościową literaturę, wielopłaszczyznowe dzieła, często bogatsze w możliwości interpretacyjne i konteksty od literatury dla dorosłych” – Bożena Itoya, cudanakiju.pl

Baltazar wraca do domu - audiobook od Katarzyna Wasilkowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć