ebook Ballada ptaków i węży - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 41848)

Ballada ptaków i węży - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.43
Audiobook - najniższa cena: 9.99
40.41 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
36.91 zł Lub 33.22 zł
39.50 zł Lub 35.55 zł
44.90 zł
44.90 zł
36.91 zł
36.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czwarta powieść, która ukazuje się w kultowym cyklu Suzanne Collins „Igrzyska Śmierci”. Prequel znanych nam wydarzeń. Cofamy się o 64 lata, do czasu Dziesiątych Głodowych Igrzysk. Czy powieść „Ballada ptaków i węży” przyniesie odpowiedzi na wiele pytań, które zadawaliśmy sobie podczas lektury trylogii? Audiobook czyta Anna Dereszowska. Aktorka po raz kolejny w niezrównany sposób interpretuje wydarzenia ze świata Panem.

Dziesiąte Głodowe Igrzyska rozpoczyna jak zwykle poranek dożynek. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skwapliwie skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora, i zdobyć sławę. Bowiem potężny niegdyś ród Snowów podupadł i niepewny los Coriolanusa zależy teraz od tego, czy zdoła on pokonać innych mentorów urokiem osobistym i sprytem.
Tyle że los nie bardzo mu sprzyja. W udziale przypadła mu dziewczyna z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Losy obojga splotą się ciasno – każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa walkę na śmierć i życie, ale poza areną zaczyna się w nim budzić współczucie… Tylko jak postępować według zasad, gdy pragnie się przetrwać za wszelką cenę?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anny Dereszowskiej.

Ballada ptaków i węży od Suzanne Collins możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć