ebook Oczy wilka - audiobook
3.57 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 931)

Oczy wilka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.74
Audiobook - najniższa cena: 27.93
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-12% 27.93 zł Lub 25.14 zł
-8% 29.08 zł Lub 26.17 zł
29.13 zł
39.90 zł
29.08 zł
31.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Oczy wilka to pierwszy tom romantyczno-obyczajowej serii polskiej autorki, Alicji Sinickiej. To zaskakująca i niebanalna opowieść, która wciąga aż do ostatniej strony.

Fabuła:

Lena Kajzer chce zmienić swoje życie, a przede wszystkim zapomnieć o swojej przeszłości. Po zakończeniu studiów, opuszcza swoje dotychczasowe miejsce w Katowicach i wynajmuje pokój od jednej z koleżanek, w niewielkiej mieścienie o tajemniczej nazwie Głębia. Także rozpoczęcie stażu w nowej firmie daje widoki na zerwanie z tym, co już minęło. Praca w sklepie z odzieżą używaną nie dawał bowiem satysfakcji, a szczególnie pozwalała na unormowanie sytuacji finansowej.

Jak się okazuje, nowe miejsce i ślepy los przyjmują Lenę, szykując dla niej wielkie uderzenie. Młoda dziewczyna z całą mocą rozpędzonego pojazdu, uderza w zaparkowany samochód jednego z najbardziej tajemniczych mieszkańców Głębi – Artura Mangano. Mężczyzna ten, wedle opinii innych mieszkańców miasteczka, jest niesamowicie inteligentny i, jak Lena osobiście się przekonuje, jest właścicielem najbardziej niezwykłych i hipnotyzujących oczu. W oczach tych widoczne jest wilcze spojrzenie, pasjonująca głębia. A to dopiero początek całej, niezwykle intrygującej historii.

Oczy wilka to historia o niesamowicie zakręconej miłości. Opowieść z domieszką romansu i sensacji. Niezwykła kompozycja.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej intepretacji Anety Todorczuk

Oczy wilka - audiobook od Alicja Sinicka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć