ebook Sztuka obsługi penisa - audiobook
4.29 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3232) Ilość stron (szacowana): 958

Sztuka obsługi penisa - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.99
Audiobook - najniższa cena: 20.99
wciąż za drogo?
20.99 zł Lub 18.89 zł
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
28.77 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Andrzej Gryżewski i Przemysł Pilarski w swoich rozmowach zebranych w książce Sztuka obsługi penisa uświadamiają czytelnikowi, że męska seksualność to temat jak najbardziej wart uwagi. Temat, o którym należy rozmawiać i w żadnym wypadku nie należy się go wstydzić.

Sztuka obsługi penisa w bardzo przystępny i prosty sposób porusza bardzo ważne zagadnienia związane między innymi z uzależnieniem od pornografii, seksu czy z wyolbrzymionymi wyobrażeniami wobec własnej osoby lub wobec innych. To swoisty wywiad rzeka dotyczący mechanizmów męskiej seksualności. Jednak to książka nie tylko dla mężczyzny, których omawiany problem dotyczy. To także wspaniała lektura dla kobiet, które zechcą zgłębić tajniki swojego partnera i posiąść wiedzę nie tylko dotyczącą wyłącznie jego penisa, ale zarazem skomplikowanej całej reszty.

To wreszcie książka, która uzmysławia, że o swoich problemach z seksualnością należy rozmawiać, problemy konsultować z lekarzem – seksuologiem, aby w pełni czuć zadowolenie ze swojego ciała, nawet wtedy, gdy nie do końca spełnia ono wyobrażenie o jego możliwościach.

Audiobooka Sztuka obsługi penisa wysłuchasz w doskonałej interpretacji Bartosza Głogowskiego, Filipa Kosiora

Rekomendacje:

Czy nasza seksualność w dzisiejszych czasach jest wystawiona na większą próbę niż kiedyś? Kiedy nasze ciało może domówić nam posłuszeństwa? Jak rozmawiać o seksie i innych ważnych sprawach w związku? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tej książce! Sztuka obsługi penisa to lektura obowiązkowa dla każdego mężczyzny, a także dla kobiet, które chcą lepiej poznać swoich partnerów. – Jerzy Bandel – Kto czyta, żyje podwójnie

Sztuka obsługi penisa - audiobook od Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć