ebook Królestwo jakich wiele - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Królestwo jakich wiele - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 19.96
wciąż za drogo?
23.20 złpremium: 14.97 zł Lub 14.97 zł
19.96 zł Lub 17.96 zł
24.95 zł
24.95 zł
24.95 zł Lub 22.46 zł
18.34 zł
24.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

„To, co zdecydowanie wyróżnia to literackie danie, to język i humor. Narracja aż kipi od […] komicznych sformułowań, miłośnicy dawnej polszczyzny będą kontenci, podobnie fani literatury najnowszej. Zaś słodko-kwaśny humor idealnie równoważy rozliczne przytyki, jakie autorka robi mieszkańcom królestwa. […] I pewnie dlatego tę książkę połyka się na raz” – mjakmama.pl

Poznaj miłościwego króla i jego królewską rodzinę: królową babkę i jej mopsa Pusia, jego żonę, która pewnie miała kiedyś jakieś imię, ale teraz wszyscy mówią do niej „miłościwa pani”, no i córeczkę, śliczną i mądrą Tuberozę. Żyją sobie w królestwie, jakich wiele, w jakim i Ty żyjesz. Wiesz dobrze, o czym mówię, przecież znasz te monarchie wielkie i całkiem malutkie, które mają swoje bogactwa, problemy i radości, słabe i mocne strony. Często nazywa się je rodzinami.
Zapytasz, po co masz czytać o królestwie, jakich wiele? Otóż, tak jak każde inne, jest ono zupełnie wyjątkowe.

„To, co zdecydowanie wyróżnia to literackie danie, to język i humor. Narracja aż kipi od charakterystycznych, komicznych sformułowań, miłośnicy dawnej polszczyzny będą kontenci, podobnie fani literatury najnowszej. Zaś słodko-kwaśny humor idealnie równoważy rozliczne przytyki, jakie autorka robi mieszkańcom królestwa. Przytyki zasłużone, bo każdemu tu daleko do ideału. Co nie przeszkadza ich lubić. I pewnie dlatego tę książkę połyka się na raz”
mjakmama.pl

„Energiczna lektura, którą naprawdę dobrze się czyta i przy tym bawi” – Bernadeta Listwoń, blog Półeczka z książkami

Królestwo jakich wiele - audiobook od Katarzyna Wasilkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć