ebook Pierwszaki z kosmosu - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 39) Ilość stron (szacowana): 92

Pierwszaki z kosmosu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.90
Audiobook - najniższa cena: 14.85
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
14.85 zł Lub 13.37 zł
14.90 zł
19.90 zł
19.91 zł Lub 17.92 zł
15.90 zł
17.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Pola rozpoczyna naukę w pierwszej klasie. Wraz z nią w szkole pojawiąją się niezwykli uczniowie. To Titi i Toto, przybysze z kosmosu. Z nimi żaden pierwszak nie będzie się nudził! Opowiadania Rafała Witka, ułożone zgodnie z cyklem pór roku i tokiem roku szkolnego, to świetna pomoc w pogłębianiu wiedzy zdobywanej przez dzieci na lekcjach.

Przed Polą wielka przygoda. Dziewczynka właśnie rozpoczyna naukę w pierwszej klasie. Razem z nią w szkole zjawiają się przybysze z kosmosu –Titi i Toto. Tym wesołym stworkom trudniej niż innym dzieciom przyswoić sobie szkolne reguły i zwyczaje. Niekiedy wpadają w tarapaty, ale zawsze jest z nimi wesoło. Doskonała lektura dla każdego pierwszoklasisty.
Opowiadania ułożone są zgodnie z cyklem pór roku i tokiem roku szkolnego – od jesieni do lata. Ich tematyka nawiązuje do zagadnień poruszanych w trakcie zajęć szkolnych. Dlatego „Pierwszaki z kosmosu” mogą być wykorzystywane przez nauczycieli jako źródło dodatkowych tekstów pomagających pogłębić wybrane zagadnienia, a także przez rodziców szukających lektury spójnej z treściami, które pierwszaki „przerabiają” w szkole.

Pierwszaki z kosmosu - audiobook od Rafał Witek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć