ebook Szczęście diabła
4.39 / 5.00 (liczba ocen: 7135) Ilość stron (szacowana): 264

Szczęście diabła
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 18.50
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
22.20 zł Lub 19.98 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
-9% 18.50 zł
22.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Indię nazywano Królową Midas. Była olśniewająco piękną, niezrównaną pokerzystką o żelaznych nerwach i ostrym charakterze. Dążyła do celu z bezwzględną determinacją. Osiągnęła dużo - wszystko dzięki swojej pracy i zaangażowaniu. Gdyby spisać nazwiska mężczyzn, którzy, pozostając w zachwycie, ponieśli porażkę w starciu z Indią, byłaby to imponująco długa lista. Tym razem jednak trafiła na równego sobie, zarówno w grze, jak i w bezwzględności, a przy tym nieskończenie władczego, bogatego i pozbawionego skrupułów.

Jericho Forge wtargnął w życie Indii jak tornado. Zapragnął jej na własność, jak nowej zabawki. I dostał ją. Ona oddała mu wolność za coś, co było dla niej nieskończenie cenne. Nie potrafiła jednak po prostu go znienawidzić. Uczucia, jakie Jericho obudził w Indii, były czymś o wiele silniejszym, bardziej przerażającym i beznadziejnym niż zwykłe pożądanie.

Oto dalsza część pasjonującej historii dwojga ludzi, z których żadne nie zniesie oporu. Połączyło ich uczucie silniejsze od instynktu przetrwania, dzieliła determinacja, duma i odwaga. Jednak nie tylko okrucieństwo i pożądanie zadecydowały o tym, kim stali się dla siebie India i Forge. Za obojgiem ciągną się mroczne historie. On znał swoją przeszłość, która stała się źródłem jego diabelskiej siły. Ona nie miała tego szczęścia. Teraz skupiła się na jednym celu: przetrwać tę grę o najwyższą stawkę i nie dać się złamać. Ale złamane serce może okazać się stosunkowo niewielką ceną za dawne grzechy...
Meghan March pochodzi z Michigan. Jest impulsywna, uwielbia szybkie samochody, strzelanie i bieganie w leśnej głuszy. W przeszłości była prawniczką w korporacji, sprzedawała też bieliznę i tworzyła biżuterię. Obecnie pisze emocjonujące książki o męskich, bezwzględnych twardzielach, którzy w końcu padają na kolana przed prawdziwymi, silnymi i hardymi kobietami.

Nie możesz nie pokochać diabła. On jednak złamie ci serce...

Szczęście diabła od Meghan March możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kilka miesięcy temu wzięłam się za książkę Meghan March. Było to wówczas moje pierwsze spotkanie z autorką. W tym momencie chciałabym opowiedzieć wam o swoim drugim spotkaniu z twórczością Meghan oraz jednocześnie drugim tomie serii Forge. Czy jestem tak samo zachwycona, jak poprzednim razem?

Z poprzedniego tomu wiadomo, że Forge jest mężczyzną, który niczego się nie boi i z którym nie warto zadzierać. Jednakże India, z którą Forge postanowił się ożenić, ma w sobie tę odwagę, która pozwala jej na liczne i dosyć poważne rozmowy (czasem wręcz kłótnie) właśnie ze swoim świeżo upieczonym mężem. Jednakże jak się okazuje, ten związek nie do końca był z miłości (co właściwie było już wiadomo), ale teraz tylko potwierdziły się przypuszczenia Indii. Forge wychodzi na szantażystę, który używa kobiety jako środek do osiągnięcia celu w postaci ogromnej sumy pieniędzy. Czy kobieta zdoła wybaczyć mu tę chwilę słabości, czy też może na zawsze zakończy ich relację?

Standardem w moich recenzjach jest już to, że zawsze zaczynam od tego, co sądzę na temat głównych bohaterów. Tym razem nie będzie inaczej i zacznę od tego, co nie pasowało mi w głównej bohaterce, czyli w Indii. W poprzednim tomie bardzo się zachwyciłam tą bohaterką, ponieważ wzbudziła ona we mnie morze sympatii. Była odważna, pewna siebie, a jednak tutaj mam wrażenie, że coś poszło nie tak i autorka chcąc za bardzo wyidealizować tę bohaterkę, zrobiła z niej trochę taką mimozę, która niekoniecznie gdzieś tam jest tak samo pewna siebie, jak w poprzedniej książce. Moim zdaniem tutaj zabrakło tej bohaterce takiej stanowczości, którą bardzo polubiłam wcześniej. Mam jednak nadzieję, że w następnej książce gdzieś tam się to poprawi i India na powrót stanie się Indią.

Forge mam wrażenie, że również gdzieś zatracił tę swoją męskość, która pojawiła się w poprzedniej książce. Ogólnie mam wrażenie, że ten tom jest troszkę słabszy niż ten poprzedni, Choć i tak nie był zły. Bardzo mi się podobał i tak, ale oczywiście odbiegam już od tematu. Z drugiej strony ten bohater zaimponował mi tym, że obudziły się w nim pewne uczucia i przestał być takim trochę markotnym, mrocznym facetem i widać, że zależy mu na Indii, na tej relacji i że stara się jakoś to naprawić.

Co to stylu pisania autorki to nie mam żadnych zastrzeżeń. Tutaj jest tak samo bardzo dobrze, bohaterowie mimo pewnych wad, które pojawiły się w tej książce, są skonstruowani dobrze. Sama akcja została poprawiona również bardzo dobrze i tak samo, jak wcześniej jest bardzo wciągająca i szokująca.

Nie można zapomnieć również o tym, że wątek mafijny, który gdzieś tam pojawił się na początku w tej książce, został bardziej rozbudowany, bardziej szczegółowo przedstawiony. Jest to jak najbardziej na plus. No i mam nadzieję, że autorka pójdzie właśnie w tym kierunku, żeby w trzecim tomie jeszcze szerzej przedstawić ten temat, bo nie ukrywam, że jest on ciekawym urozmaiceniem tej serii.

Niestety tym razem zabrakło moich aż tak dużych zachwytów. No ale mimo tego wszystkiego uważam, że ten drugi tom jest dobry. Był dla mnie świetną lekturą, czytało mi się go bardzo przyjemnie i zakończenie bardzo, ale to bardzo mnie zaskoczyło. Wprowadziło we mnie kompletne zaskoczenie i nie wiedziałam do końca, o co tak właściwie chodziło, więc mam nadzieję, że w następnej części się to wszystko wyjaśni.

Po raz kolejny: jeżeli lubicie powieści romantyczne z wątkami mafijnymi, wątkami erotycznymi, gdzie ten wątek jest przedstawiony troszeczkę bardziej brutalnie, to jak najbardziej powinniście sięgnąć po tę serię. Jeżeli jednak nie do końca podobają się wam takie klimaty, to warto jednak zapoznać się z innymi powieściami, po prostu.

Ocena: 5/6
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Czy jest szansa, aby zdobyć zaufanie kogoś kogo się oszukało i przyciągnęło do siebie podstępem ? Podstęp może rozbudzić namiętność, jednak czy będzie w stanie rozłupać twarde jak kamień serca i wlać w nie miłość ?

  „Nie wiem, gdzie leży prawda, ale co do jednego mam pewność – nie będę pionkiem w rękach żadnego mężczyzny.”

  Czy dwójka ludzi, którzy są niczym chodzący Midas pragnął czegoś więcej od pomnożenia tylko i wyłącznie swojego bogactwa ? Bo przecież wydawałoby się, że za pieniądze można kupić wszystko, ale czy także miłość ?

  „Może to właśnie jest kara za moje uczynki. Mam możliwość sięgnąć po owoc, który za chwilę stracę już na zawsze.”

  Sekrety mnożą się jak grzyby po deszczu, wrogów przybywa na każdym kroku, każdy ruch jest niebezpieczny, każde słowo może być użyte przeciwko nim. Czy będą w stanie zaufać sobie wzajemnie i stawić czoło wszystkim trudnościom....razem ?

  „Mówi się, że człowiek nie potrafi docenić wartości tego, co ma dopóki tego nie straci. Dokąd nie spotkałem Indii Baptiste, nie wierzyłem, że ja również zaliczam się do tego grona. A jednak.”

  Pierwsza część trylogii „pakt z diabłem” zostawiła czytelników w zawieszeniu. Zrodziło się wiele pytań i niewiadomych, w drugiej części mamy możliwość poznanie bohaterów, ich przemyśleń i uczuć, nad którymi coraz ciężej im zapanować. Jericho stanie na rzęstach aby znaleźć swoją królową, jednak prawda wychodzi na jaw, czy będzie w stanie zatrzymać Indię przy swoim boku ?

  „Dla tej kobiety gotów jestem stanąć do walki ze smokami, nawet jeśli to ja jestem jednym z nich.”

  Kiedy India poznaje prawdę o tej całej farsie zwanej małżeństwem, chce tylko jednego. Odejść i zapomnieć, jednak taki człowiek jak Jericho Forge nie pozwoli jej tak łatwo wyplątać się z jego sieci, które na nią zarzucił. Bo on chce stanąć do walki, walki o jej serce.

  „Małżeństwo nie powinno być jak pole minowe. Szkoda, że nasze właśnie takie jest.”

  Wrogowie nie mają czasu na sen i planują zemstę, czy państwo Forge będą w stanie powstrzymać wrogów i wybaczyć sobie popełnione błędy? Czy współpraca w tym wypadku jest opłacalna ?

  Z zapartym tchem czytałam tę część, bo czekałam na dalsze losy Indii i Jericha. W tej części znajdziecie więcej rozmów oraz monologów bohaterów, co mi się bardzo podobało, gdyż mamy okazję poznać ich myśli oraz uczucia. Oczywiście nie zabraknie kolejnych akcji niczym z filmu sensacyjnego, co tylko nakręca czytelnika i chłonie się tę historię jak gąbka wodę.

  Bohaterowi są według mnie fenomenalnie wykreowani, właśnie takich charakternych, gorących i pewnych siebie uwielbiam. Jak zaczarowana siedziałam i czytałam kartka po kartce, słowo po słowie. Uważam, że jest to bardzo dobra kontynuacja, a zarazem wprowadzenie do ostatniej części „serce diabła”. Koniec znów rozkłada czytelnika na łopatki, przez co ponownie pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi.

  Wiem, że szeroko grono fanów czekało na tę część i powiem, że zdecydowanie jest na co czekać. Bo dzieje się tu nie mało. Jeżeli jeszcze nie zakochałeś się w tej serii, to po tej części zdecydowanie to uczucie się pojawi.

  Autorkę pokochałam po tej serii i pora nadrobić jej kolejne tytuły. Jeżeli Wy pokochaliście jej wcześniejsze tytuły, to nie ważcie się pominąć tego. Nie wypada, ale też zobaczycie, że nie pożałujecie.

  Jeszcze chciałam nawiązać do serii okładek. Moim zdaniem jest idealna i urzekła mnie. Mogę się na nią patrzeć i patrzeć. Pozostaje mi tylko jedno, tworzyć grupę, transparenty i błagać wydawnictwo o jak najszybsze wydanie trzeciej części. Mam nadzieję, że jest nas więcej.

  Polecam, polecam, polecam !

Warto zerknąć