ebook Ania ze Złotego Brzegu
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 50569) Ilość stron (szacowana): 464

Ania ze Złotego Brzegu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 9.29
Audiobook - najniższa cena: 18.49
9.29 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
9.99 zł
16.74 złpremium: 10.80 zł Lub 10.80 zł
15.30 zł Lub 13.77 zł
18.00 zł Lub 16.20 zł
9.31 zł
9.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (14)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dalsze przygody Ani Shirley, bohaterki serii wielkich, międzynarodowych bestsellerów. Czy to możliwe, aby sympatyczna rudowłosa marzycielka straciła cierpliwość i kogoś szczerze nie lubiła?

Ania Blythe z mężem Gilbertem i najstarszym synem Jemem przeprowadzają się do nowego domu, któremu nadają nazwę Złoty Brzeg. Na świat przychodzi tu piątka dzieci Blythe'ów: obdarzony bogatą wyobraźnią Walter, bliźniaczki Nan i Di oraz syn Shirley i najmłodsza córka Berta Maryla nazywana Rillą.

Rodzinną sielankę zakłóca nagły przyjazd wiecznie niezadowolonej i zgorzkniałej ciotki Gilberta, Mary Marii Blythe. Ciotka krytykuje wszystko i wszystkich. Nie podobają jej się metody wychowywania dzieci, nie aprobuje traktowania służącej Susan Baker jak członka rodziny, narzeka też na kuchnię i sposób prowadzenia domu. Nawet Ania, mimo dobrej woli i wyrozumiałości, zaczyna tracić cierpliwość…

Ania ze Złotego Brzegu od Lucy Maud Montgomery możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Marzenia zawsze brzmią głupio, gdy się ujmuje je w zwykłe słowa.
Ania ze Złotego Brzegu to szósta pod względem chronologii część cyklu o perypetiach Ani Shirley.

Minęło sporo lat, a Ania jest teraz matką pięciorga dzieci, a kolejne w drodze. Jej życie jest pełne, zajęte i w większości szczęśliwe. To książka, w której Montgomery zaczyna przenosić swoją uwagę z Ani na jej dziec. W ostatnich dwóch książkach z serii Ania i jej wyczyny skupiana się teraz na byciu żoną i matką; jej dzieci stają przed różnymi próbami, w których biorą udział zwierzęta domowe i przyjaciele.

Ania dokonuje oceny swojej śpiącej rodziny, podziwia dzieci i liczy błogosławieństwa. To miły moment w kręgu życia, gdy obserwujemy jej wyjście ze sceny środkowej, aby zająć miejsce na widowni w następnym rozdziale wspaniałej historii życia.

Bardzo miła rodzina, pomyślała Ania szczęśliwie, leżąc w swoim łóżku z dzieckiem obok siebie. Wkrótce znów będzie z nimi, lekkomyślna jak dawniej, kochać ich, uczyć ich, pocieszać. Przyjdą do niej ze swoimi małymi radościami i smutkami, rodzącymi się nadziejami, nowymi lękami, małymi problemami, które wydawały się im tak wielkie, i małymi złamanymi sercami, które wydawały się tak gorzkie. Znowu trzyma w dłoniach wszystkie nitki życia.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć