ebook Bezimienni. Dziewczyna z podziemia, aliancki lotnik i przeszłość, o której nie można zapomnieć
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 421) Ilość stron (szacowana): 496

Bezimienni. Dziewczyna z podziemia, aliancki lotnik i przeszłość, o której nie można zapomnieć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.69
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 17.45 zł Lub 17.45 zł
22.69 zł Lub 20.42 zł
27.90 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
34.90 zł
31.50 zł
34.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Heroiczna miłość, polskie podziemie i walka o pamięć

Nikt nie mógł się o nim dowiedzieć. Odkrycie przez Niemców rannego lotnika RAF-u byłoby druzgocące dla krakowskiej konspiracji. Pelagia wiedziała, że dla dobra wszystkich musi dochować tajemnicy. Wszystko się zmieniło, kiedy kilkadziesiąt lat później przyjechała do Polski. Ale jej opowieść była tak nieprawdopodobna, że nawet najbliższa rodzina w nią nie uwierzyła Dopiero Ania Petrycy, córka znanego lekarza i polityka, postanowiła pomóc ciotce w odnalezieniu świadków tamtych wydarzeń.

Czy uda im się odtworzyć losy załogi Liberatora, alianckiego bombowca, który rozbił się pod koniec wojny na krakowskim Zabłociu? W drugiej części sagi rodu Petrycych Autorka ponownie zaprasza w niesamowitą podróż ulicami wojennego Krakowa, który skrywa o wiele więcej tajemnic, niż mogłoby się wydawać.

Bezimienni. Dziewczyna z podziemia, aliancki lotnik i przeszłość, o której nie można zapomnieć od Mirosława Kareta możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wszystko ma swój czas, trzeba się z tym pogodzić... Tylko tak trudno przychodzi... zaakceptować, że się człowiek starzeje.
Każdy człowiek jest tym, kim jest, jest po prostu... sobą. I nie zasługuje, żeby go nazwać nikim.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć