ebook Ziemia skuta lodem
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 60075)

Ziemia skuta lodem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 15.95
Audiobook - najniższa cena: 32.90
wciąż za drogo?
-31% 15.95 zł Lub 14.36 zł
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
19.90 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
-10% 16.90 zł
19.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Trzecia księga jednej z najpoczytniejszych serii fantasy na świecie! „Zwiadowcy” zajmują stałe miejsce na listach bestsellerów i rozpalają wyobraźnię młodych czytelników.

Po spaleniu mostu, przez który okrutny baron Morgarath zamierzał przeprowadzić swoją armię na ziemie Araluenu, Will i Evanlyn trafiają do niewoli. Porwani przez Skandian dowodzonych przez budzącego postrach Eraka, odpływają na nieznane północne ziemie. Halt poprzysiągł ocalić Willa i uczyni wszystko, by dotrzymać obietnicy – nawet jeśli przyjdzie mu okazać niesubordynację i złamać rozkazy króla. W korpusie zwiadowców nie ma jednak miejsca dla tych, którzy kierują się sentymentami! Pozbawiony wsparcia, odrzucony przez towarzyszy, wyrusza na niebezpieczną wyprawę do odległej, skutej lodem Skandii. Towarzyszy mu jedynie najlepszy przyjaciel Willa – Horacy. Czy obaj nieustraszeni zwiadowcy ocalą Willa od losu niewolnika?
Seria „Zwiadowcy” będzie doskonałą przygodą dla młodych czytelników, którzy marzą o poznaniu intrygującego świata fantasy. W 2008 r. jej autor John Flanagan został laureatem prestiżowej nagrody dla dzieci starszych i młodszych Australian Book Publishers Association’s of the Year.

Ziemia skuta lodem od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Powieść dla młodzieży. Dobrze się czyta. Akcja dość wartka. Sympatyczna propozycja wakacyjna, np na rodzinne wyjazdy

 • Awatar

  O trzecią część Zwiadowców pytałam wszędzie gdzie tylko się dało. W końcu udało mi się ją pożyczyć, a po 4 dniach oddałam przeczytaną. Bardzo dobra książka trzymająca w napięciu. Nie mogłam się doczekać, aż przeczytam o dalszych losach Willa i Evanlyn no i oczywiście co w stanie zrobić jest Halt, aby znów byli oni cali i zdrowi w Araluenie. Czy im się udało dowiadywałam się w następnych rozdziałach. Książka godna polecenia.

 • Awatar

  Kolejna część z wspaniałej serii Johna Flanagana. Moją przygodę ze Zwiadowcami zacząłem właśnie od tej części, gdyż w bibliotece nie było pierwszej i drugiej. W tej części dowiadujemy się, co stanie się z Willem i Evanlyn, którzy zostali uprowadzeni przez Skandian. Książka cały czas trzyma w napięciu nie możesz się doczekać aż przeczytasz kolejny rodział. Jest to dzieło godne polecenia :)

 • Awatar

  To twoj 3ci krok ze zwiadowcami, jednak tym razem calkowita zmiana otoczenia ale na pewno nic nie nudniej ani gorzej. Wrecz przeciwnie, coraz ciekawiej.
  No i tu poznamy świat ktory bardziej rozpocznie sie w kolejnej serii czyli DRUZYNA.
  Tutaj natomiast bardziej poznamy Horacego :-)

Warto zerknąć