ebook Dylemat - audiobook
3.46 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7766)

Dylemat - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.39
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
22.74 złpremium: 13.64 zł Lub 13.64 zł
30.31 zł Lub 27.28 zł
33.00 zł
37.90 zł
37.90 zł
-18% 27.04 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak daleko się posuniesz, by zapewnić osobie, którą kochasz, kilka dodatkowych godzin szczęścia? Powieść autorki bestsellerów „Za zamkniętymi drzwiami” oraz „Na skraju załamania”. B.A. Paris po mistrzowsku konstruuje sytuację, w której ma dojść do tragicznej konfrontacji i finału, który zaskoczy wszystkich.

Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie, o wiele bardziej spektakularnie, niż mogłoby wyglądać jej wesele, którego zresztą nigdy nie miała…

Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na których jej zależy, za wyjątkiem córki, Marnie, która studiuje zagranicą. I chociaż Livia kocha Marnie, skrycie cieszy się, że jej nie będzie. Gdy tylko przyjęcie się skończy, Livia zamierza wyjawić swojemu mężowi, Adamowi, sekret dotyczący Marnie. Na razie jednak chce cieszyć się szczęśliwymi chwilami z rodziną.

Adam chce, żeby przyjęcie Livii było idealne, dlatego w tajemnicy planuje sprowadzić Marnie do domu. To ma być jego wielka urodzinowa niespodzianka. I wtedy dowiaduje się o czymś strasznym… Musi powiedzieć Livii. Ale jak mógłby zepsuć jej ten dzień – jest taka szczęśliwa, a goście już zaczęli się schodzić…

Rekomendacje audiobooka Dylemat:

Nowa, zaskakująca powieść autorki bestsellerów „Za zamkniętymi drzwiami” oraz „Na skraju załamania”

Pięknie napisana opowieść o miłości i stracie. Pozostanie ze mną na długo. - Louise Jensen

Co za książka… absolutnie nie da się jej odłożyć! - Sam King

Powieść, która pozostanie z tobą długo po przewróceniu ostatniej strony. - H.C. Warner

Rozdzierająca serce, prowokująca do myślenia, naładowana emocjami… - Roz Watkins

O audiobooku Dylemat blogerzy napisali:

Dylemat zaskoczył mnie swoją narracją i utkanymi tajemnicami, które nie ukrywam zaparły dech w piersi. Lektorzy oddali według mnie w 120% bohaterów, którzy przeżyli w ciągu tej jednej imprezy bardzo dużo. Lubię takie historie i cieszę się, że dałam szansę B.A. Paris, aby przyjrzeć się bliżej jej twórczości - Martyna Pokrzywa - Zaczytana Majka

Dylemat - audiobook od B. A. Paris możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dylemat różni się od innych powieści B.A. Paris. Jest na swój sposób spokojny, ale porusza kwestie prawdy, a raczej tego, w którym momencie powinno się ją wyjawić. Czy istnieje w ogóle dobry moment, gdy dzieją się okrutne rzeczy?

Bohaterami powieści B.A. Paris jest Livia oraz jej mąż Adam. To z ich perspektywy poznajemy całą tę historię. Ta dwójka będzie miała przed sobą wiele poważnych decyzji, które będą rzutować na ich wspólne życie. Thriller mnie zaskoczył gdyż spodziewałam się jakiegoś morderstwa, a jednak tutaj dostałam okrutne kłamstwa i równie okrutną prawdę.

Livia od zawsze marzyła, że jej czterdzieste urodziny będą spektakularne. Od wielu lat zbierała na tę imprezę pieniądze. Planowała wystrój w ogrodzie za domem, listę gości, suknię, muzykę. Pilnując, aby o niczym nie zapomnieć. Kobietę w tym marzeniu wspierała rodzina – kochający mąż Adam oraz dwójka ich dzieci. Jednak okazuję się, że na przyjęcie nie dotrze córka kobiety – Marnie, gdyż dziewczyna przebywa na wymianie międzynarodowej. Livia z tego powodu z jednej strony jest smutna, ale z drugiej na swój sposób cieszy się, gdyż nie wie jak ma powiedzieć o sekrecie swojej córki, który odkryła przez przypadek. Z kolei Adam również ma przed nią tajemnice i stoi przed nie lada dylematem o tym czy powinien mówić o szokującym odkryciu, które zmieni wszystko...

Dylemat zaskoczył mnie swoją narracją i utkanymi tajemnicami, które nie ukrywam zaparły dech w piersi. Współczułam mocno Adamowi, bo bardzo kochał żonę i nie chciał niszczyć jej wymarzonego dnia, a to jakie nim targały emocje były zrozumiałe. Z jednej strony powiedziałby przed imprezą byłoby źle, ale powiedzieć po to też niedobrze. Livia też nie mogła znieść swoich myśli, zwłaszcza że jej tajemnica związała się z osobą, którą wszyscy doskonale znali. Gdy doszło do kulminacyjnego momentu audiobooka słuchałam w bezruchu i w głowie mi się to wszystko nie mieściło. Tyle w tej książce było emocji!

Rozumiem, że wielu czytelników zawiodło się trochę na tej powieści, gdyż autorka zazwyczaj serwuje nam inne historie. Jednak ja doceniam tę odmienność. To znak, że autorka ma niebywały talent i nie tylko kroi dobrze skrojone historie z morderstwem w tle, ale i bardziej spokojne opowieści tylko z pozoru, skupiając się w nich w głównej mierze tylko i wyłącznie na myślach, uczuciach i emocjach głównych bohaterów!

Lektorzy oddali według mnie w 120% bohaterów, którzy przeżyli w ciągu tej jednej imprezy bardzo dużo. Lubię takie historie i cieszę się, że dałam szansę B.A. Paris, aby przyjrzeć się bliżej jej twórczości. Przede mną najnowsza powieść spod jej pióra i planuję ją przesłuchać. Polecam oczywiście i koniecznie dajcie znać czy Dylemat porwał was równie mocno jak mnie!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć