ebook Echo z otchłani - audiobook
3.24 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1046)

Echo z otchłani - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.91
Audiobook - najniższa cena: 29.83
wciąż za drogo?
29.83 zł Lub 26.85 zł
32.00 zł
33.21 zł
36.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
30.33 zł
33.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Echo z otchłani jest drugim tomem wciągającego cyklu SF autorstwa Remigiusza Mroza, zatytułowanego Chór zapomnianych głosów. To całkiem inne oblicze cenionego przez miliony czytelników autora.

Fabuła:

Po kilkuset latach nieobecności na Ziemię wraca ISS Kennedy. Jak się okazuje, planeta po ogromnym kataklizmie w niczym nie przypomina tej, którą znała załoga. Globalny kataklizm przeżyła garstka ludzi, która zamieszkuje obecnie wyjałowione i nieprzyjazne pustkowia. Statki Ara Maxima, którym udało się ocaleć, oczekują na orbicie na instrukcje, które będą miały na celu podjęcie działań zmierzających do ratowania tych, którzy jeszcze żyją oraz do odtwarzania populacji ludzkości. Nikt do końca nie wie co wydarzyło się na Ziemi i jakie niebezpieczeństwa jeszcze mogą jej zagrażać? Wydaje się także, że statki oczekujące na orbicie są bezpieczne, jednak bezpieczeństwo to jest tylko złudzenie. Wróg bowiem obserwuje wszystko i czeka na okazję do ataku.

Remigiusz Mróz po raz kolejny zaskakuje swoich wiernych czytelników, a tym którzy jeszcze nie zdążyli go poznać udowadnia, że jest doskonałym pisarzem, który sprawdza się nie tylko w jednym gatunku literackim i doskonale czuje się także w sferze science fiction.

Rekomendacje: 

Bardzo się cieszę, że po tylu latach mogłam sprawdzić jak skończyły się losy Håkona i Diji Udina, a choć była to szalona podróż, to nie można jej odmówić tego, że jest też szalenie wciągająca. Kto się nie boi, niech wsiada na okręt pilotowany przez Remigiusza Mroza, tylko musi mieć świadomość, że ma się – jak zwykle – spodziewać niespodziewanego. - Karolina Sosnowska - tanayah czyta 

Audiobooka wysłuchasz w porywającej interpretacji Krzysztofa Plewako-Szczerbińskiego.

Echo z otchłani - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć