ebook Zaburzony umysł. Co nietypowe mózgi mówią o nas samych
4 / 5.00 (liczba ocen: 741) Ilość stron (szacowana): 344

Zaburzony umysł. Co nietypowe mózgi mówią o nas samych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 37.97
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
37.97 zł Lub 34.17 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
37.97 zł
38.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Zaburzony umysł to autorytatywna wypowiedź wybitnego uczonego, laureata Nagrody Nobla profesora Erika R. Kandela na temat tego, co wiemy o mózgu i powiązanych z nim zaburzeniach.
W swej nowej, inspirującej książce „Zaburzony umysł” Kandel czerpie z bogactwa swych przełomowych badań oraz z prac innych czołowych neurobiologów, zabierając nas na niezwykłą wyprawę w głąb mózgu i podejmuje jedno z najtrudniejszych pytań, przed jakimi dziś stajemy: w jaki sposób nasz umysł, indywidualne poczucie siebie wyłania się z fizycznej materii mózgu?
Prowadząc badania naukowe nad zakłóceniami typowej pracy mózgu oraz testując potencjalne terapie, pogłębimy swoją wiedzę o myśleniu, odczuwaniu, pamięci i kreatywności. Dopiero wtedy będziemy mogli zmierzyć się z wielkim pytaniem, w jaki sposób miliardy neuronów generują świadome ja – twierdzi Kandel.

„Przystępnie napisana, fascynująca lektura” – „The Washington Post”

Zaburzony umysł. Co nietypowe mózgi mówią o nas samych od Eric R. Kandel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć