ebook Głosy z zaświatów - audiobook
3.73 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4269)

Głosy z zaświatów - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.94
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
29.90 zł
-19% 31.84 zł Lub 28.66 zł
-17% 32.90 zł
34.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Rozpoczęcie nowego roku z książką nie może obyć się bez Remigiusza Mroza. Autor powraca do swoich czytelników z kolejnym, drugim tomem spraw prowadzonych przez patomorfologa Seweryna Zaorskiego.

Fabuła:

Po wyjaśnieniu sprawy dotyczącej śmierci ojca Kai Burzyńskiej, Seweryn Zaorski ponowienie zabiera się do zagadnień związanych z porządkowaniem swojego życia. W tym czasie do zakładu patomorfologii, w którym Zaorski jest zatrudniony, coraz częściej trafiają ciała małych dzieci. Nie wiadomo jaka jest przyczyna tragicznej śmierci tak wielu dzieci, nic nie wskazuje na fakt, aby stały się one ofiarami morderstw. Przyglądający się fachowym okiem sprawie Seweryn dochodzi do pewnych wniosków i jest pewien, że tylko on może przemówić w imieniu tych, których głosy nie mogą przedostać się do nas z zaświatów. Nieoczekiwanie Zaorski zaczyna otrzymywać tajemnicze wiadomości, które według niego łączą się ze sprawą dziwnych zgonów dzieci. Patomorfolog będzie musiał znaleźć odpowiedzi na nurtujące nie tylko jego pytania: kto i dlaczego zabija bezbronne ofiary?

Kaja Burzyńska także zmaga się ze swoimi upiorami. Coraz częściej w jej głowie pojawiają się głosy tych, których kobieta ma na sumieniu. Ponadto Burzyńska musi także uporać się z rosnącymi problemami życiowymi i rodzinnymi.

Głosy z zaświatów to kolejna niezwykle emocjonująca i intrygująca pozycja od mistrza suspensu, w której porusza on wiele ważnych tematów społecznych i trudnych spraw, o których wielu nie chce nawet wspomnieć.

Wysłuchaj najnowszego audiobooka, którego fabuła wyszła spod pióra mistrza i dołącz do stale rosnącego grona jego fanów.

Rekomendacje: 

Mróz doskonale wczuwa się w pracę patomorfologa, sprawiając wrażenie jakoby sam nim był. Doskonałe oddanie tematu, powoduje, że czujemy się nie tylko świadkami tych wydarzeń, lecz co ważne, ich uczestnikami. Jeśli kochacie twórczość mistrza polskiego kryminału, to nie zawiedziecie się również i tym razem. Jeśli jednak nie sięgnęliście jeszcze do twórczości autora, to warto nadrobić zaległości. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji aktora, Andrzeja Chyry.

Głosy z zaświatów - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć