ebook Taka miłość się zdarza
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 194)

Taka miłość się zdarza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.93
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.90 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
23.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
25.42 zł
20.93 zł
21.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzecia powieść w serii „Dom pod Trzema Lipami”. Klara przebyła długą drogę, znacznie dłuższą niż kilometry dzielące Kraków od Warszawy. Odbyła podróż w przeszłość, poznała mroczną tajemnicę swojej rodziny. Została porzucona przed ołtarzem, a potem szaleńczo – i z wzajemnością – się zakochała. A teraz czeka na piękny finał – szczęście i święty spokój…

Nowy związek powinien być piękną przyszłością – bez problemów, bez niespodzianek i tylko we dwoje.

Życie Klary wykonało kolejnego fikołka. Ale czy nie takie jest właśnie życie - że jedynym pewnikiem są zmiany?...
Odnaleziony po kilkudziesięciu latach pradziadek, mama, która po raz pierwszy w życiu szuka siebie, a nie kolejnego faceta, odmłodzona późną miłością babcia, ukochany Staszek, trzymający w sercu miejsce dla innej niż Klara kobiety, nowa, zagraniczna rodzina, bardzo niekonwencjonalny ksiądz i… wiele innych niespodzianek.
Tak, życie potrafi zaskakiwać. Można próbować ustać w miejscu lub dać mu się ponieść. A wtedy wszystko może się zdarzyć. Także miłość.

Taka miłość się zdarza od Agnieszka Jeż możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Taka miłość się zdarza to trzecia część wspaniale przyjętego cyklu Dom pod Trzema Lipami. Ja osobiście nie miałam wcześniej przyjemności go poznać, jednak opisana w niej historia zafascynowała mnie tak bardzo, że właśnie nadrabiam zaległości z poprzednich tomów. Sięgając po tę książkę spodziewałam się lekkiej, spokojnej lektury na jedno dłuższe popołudnie. Poniekąd to właśnie dostałam, bo powieść pochłonęła mnie tak bardzo, że jak już zaczęłam, to jej nie odłożyłam aż po jej finał.

O czym jest książka, czyli o fabule słów kilka…

Życie Klary Majewskiej obfituje w wiele zaskakujących wydarzeń. Dziewczyna niedawno została porzucona tuż przed ślubem. Nic jednak straconego, bo zdążyła na nowo szaleńczo się zakochać i to z wzajemnością. Wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie już tylko wspaniale, jednak los szykuje dla Klary kolejną niespodziankę a właściwie nawet dwie. Do tego w życiu kobiet z rodziny Majewskich pojawia się odnaleziony po kilkudziesięciu latach pradziadek. Mama Dorota wreszcie poszukuje siebie, babcia Elżbieta natomiast oddaje się późnej miłości. Jedno jest pewne w życiu Majewskich szykują się ogromne zmiany.

Moja opinia, czyli co mnie zachwyciło a co jednak trochę mniej…

Nie wiem czy potrafię być obiektywna w stosunku do tej historii, ponieważ ja się w niej po prostu zakochałam. „Taka miłość się zdarza” to niezwykle ciepła, mądra i urzekająca historia, którą czytałam z wypiekami na twarzy.

Na szczególną uwagę zasługują bohaterowie tej książki. Nie wszyscy są w stu procentach pozytywni, mają swoje wady, jednak pomimo to, jest w nich coś co przyciąga, co intryguje i co powoduje, że się im kibicuje z całego serca. Doceniam również, że nawet postacie drugoplanowe, zostały dopracowane i przedstawione bardzo ciekawie jak na przykład niekonwencjonalny ksiądz.

Do tego ci bohaterowie zmagają się z naprawdę realnymi problemami. Jest w nich wiele emocji i wzruszeń, jednak nie epatują nimi. Co nie jest w książkach kobiecych takie oczywiste niestety.

Agnieszka Jeż ma cudowne pióro. Pisze ciekawie, czysto, ciepło a przy tym niezwykle błyskotliwie. Opisy są nie za długie, ani za krótkie, pozbawione wydumania. Dialogi za to, to już całkiem mistrzostwo. Żywe, dynamiczne, pełne ciepłego poczucia humoru a przy tym realne. Autorka posiada nie tylko ogromną wyobraźnię, spostrzegawczość, ale także ciepły i wspaniały dar opowiadania. Mimo, że z ogromnym zaangażowaniem śledziłam tę historię, to równocześnie po prostu przy niej wypoczęłam.

Czy polecam?

Zdecydowanie, z całego serca polecam Wam tę książkę i całą serię. Ja jestem nią totalnie oczarowana. Cudownie wsiąknęłam w świat opowiedziany przez autorkę. Taka miłość się zdarza to dowód na to, że książki kierowane głównie do kobiet, mogą być nie tylko porywające i wzruszające, ale przy tym niezwykle mądre. Powieść Agnieszki Jeż nie tylko daje nadzieję, ale przede wszystkim daje do myślenia. Mnie ta powieść złapała za serce już od pierwszych jej stron i nie puściła aż do końca. Ogromnie się cieszę, że mogę poznać jeszcze poprzednie tomy serii, bo muszę Wam przyznać, że spędziłam z bohaterami tej powieści wspaniały czas, niesamowicie się z nimi związałam i wiem, że ciężko mi będzie się z nimi rozstać.

Tą powieścią, jak i całą serią powinny być usatysfakcjonowane czytelniczki, pragnące znaleźć w powieści obyczajowej coś więcej poza lekką opowieścią. Polecam całą sobą.

Ocena: 5/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć