ebook Po drugiej stronie jeziora
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 51) Ilość stron (szacowana): 342

Po drugiej stronie jeziora
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.04
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
23.04 zł Lub 20.74 zł
32.00 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
32.00 zł
32.00 zł
23.04 zł
26.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czasem nawet najbardziej szalone fantazje stają się rzeczywistością…

Choć Mia Lang nie lubi hucznych imprez ani bycia w centrum uwagi, podczas swoich osiemnastych urodzin życzy sobie, aby w jej poukładanym dotąd życiu coś się wreszcie zmieniło. Nie musi długo czekać. Tego samego wieczoru jej świat wywraca się do góry nogami, a mówiąc dokładniej: całkowicie znika...

Nastolatka trafia do tajemniczej krainy Locus, gdzie zostaje wplątana w misję, której celem jest wyzwolenie Krainy Pięciu Miast. Zayn, dowódca wyprawy, okazuje się apatycznym, małomównym i kapryśnym egoistą, który budzi w niej sprzeczne uczucia. Wkrótce jednak stanie się jasne, że to właśnie on jest powodem, dla którego Mia nie potrafi się zdecydować na powrót do domu. Nagłe, nieznane i coraz silniejsze uczucie sprawia, że dziewczyna toczy ze sobą wewnętrzną walkę. Co zwycięży: rozsądek, który każe jej porzucić to miejsce i wrócić do bezpiecznego świata, czy chęć przeżycia szalonej przygody u boku fascynującego ją mężczyzny?

Po drugiej stronie jeziora od Agnieszka Karecka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć