ebook Zadra - audiobook
3.72 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2049)

Zadra - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 18.50
Audiobook - najniższa cena: 25.83
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
-30% 25.83 zł Lub 23.25 zł
26.94 zł
27.90 zł
-16% 27.68 zł
31.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Zadra to trzeci tom bestsellerowej serii o introwertycznym policjancie komisarzu Bernardzie Grossie. Jeśli pasjonowały Cię wczesniejsze powieści Roberta Małeckiego, to Zadra jest jak najbardziej e-bookiem dla Ciebie. Tym razem będzie jeszcze bardziej mrocznie i elektryzująco.

Fabuła:

Komisarz Gross i aspirant sztabowa Skalska w jednym z podchełmżyńskich lasów znajdują ludzkie kości. Wszystko wskazuje na to, że szczątki należą do osoby, która popełniła samobójstwo. Jednak Bernard Gross ma przeczucie, że sprawa wcale nie jest tak prosta do wyjaśnienia i rozpoczyna śledztwo, które sięga kilka lat wstecz, do sprawy zaginięcia dwójki studentów. Okazuje się, ze obie sprawy łączą się a zamieszane są w nie niestety osoby bardzo bliskie komisarzowi. To oczywiście dla Grossa wielki cios i w połączeniu z wieloma faktami z wcześniejszego życia, prowadzone śedztwo przynosi mu wiele traumatycznych przeżyć, które stanowczo wpłyną na postepowanie policjanta oraz na całe jego życie.

Dla fanów kryminalnych majstersztyków Zadra będzie tym jedynym, który wpłynie nie tylko na życie bohatera powieści, ale także na życie samego czytelnika. Małecki przy każdej swojej powieści zawiesza sobie coraz wyżej poprzeczkę, a Zadra to istne mistrzostwo świata.

Rekomendacje: 

Sam pomysł na zagadkę, jej podłoże i rozwiązanie - mistrzostwo. Zadra to nie tylko dobry kryminał, ale także świetne studium ludzkiej psychiki. Autor jest dobrym obserwatorem i widać, że wykorzystuje to w swoich książkach. - Malwina - Zakątek czytelniczy

Widziałam porównania do Wallandera, i zgadzam się z nimi. Zbudowanie napięcia tak, aby czytelnik nieustająco czuł pęd i pogoń, to umiejętność wielu „kryminalistów”, stopniowanie go w ciszy, półmroku, melancholii to prawdziwy majstersztyk! Gorąco polecam Zadrę! - Joanna Onysk - CzytAśka

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Piotra Grabowskiego. 

Zadra - audiobook od Robert Małecki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć