ebook Życie na pełnej petardzie. czyli wiara, polędwica i miłość - audiobook
3.88 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6366)

Życie na pełnej petardzie. czyli wiara, polędwica i miłość - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.64
Audiobook - najniższa cena: 25.37
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
25.37 zł Lub 22.83 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
29.90 zł
26.03 zł
26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wielki powrót bestsellera. Niezapomniany ks. Jan Kaczkowski w rozmowie życia o własnym życiu i polskim Kościele opowiada z odwagą i dystansem osoby, której udało się pokonać strach. Zdradza też źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu.

W szkole nie chodził na religię. Gdy już zyskał pewność co do swojego powołania – odrzucili go jezuici (Niech żałują!). Kłopoty ze wzrokiem prawie uniemożliwiły mu święcenia (wszystko jednak skończyło się dobrze: A pieniądze widzi?, – Widzi!, – To święcić!).
Miliony Polaków ceniły go za autentyzm, odwagę i szczerość. Był podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Sam o sobie mówił, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym głównie z tego, że ma raka. Zanim wykryto u niego chorobę, wybudował hospicjum w Pucku.
„Życie na pełnej petardzie, czyli Wiara, polędwica i miłość” było jedną z najważniejszych polskich książek 2015 roku. Od momentu premiery kupiło ją ponad 365 tys. osób.
Teraz ta wyjątkowa książka dostępna jest także w formie audiobooka. Nie czytałeś? Masz okazję posłuchać. Czytałeś? Możesz ją sobie przypomnieć.

Audiobook w interpretacji Marcina Kobierskiego.

Życie na pełnej petardzie. czyli wiara, polędwica i miłość od Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć