ebook Chirurg - audiobook
4.09 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 102598)

Chirurg - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.70
Audiobook - najniższa cena: 22.80
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
22.80 zł Lub 20.52 zł
33.00 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
38.00 zł
33.06 zł
34.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Początek cyklu książek o detektyw Jane Rizzoli i doktor Laurze Isles, na podstawie którego nakręcono głośny serial!

Tess Gerritsen zapewniła sobie pozycję czołowej autorki thrillerów medycznych – wyprzedziła nawet Robina Cooka, uznawanego za mistrza gatunku.
 
Zabójca, który zna najbardziej skrywane tajemnice swoich ofiar. Przerażające, wyglądające na rytualne akty przemocy dokonywane na samotnych kobietach. Ofiara, której udało się obronić, znowu staje w obliczu niebezpieczeństwa…
 
W Bostonie grasuje morderca biorący na cel samotne młode kobiety. Prasa nazywa go Chirurgiem, ponieważ zanim odbierze życie swoim ofiarom, z przerażającą precyzją usuwa im macice. Bez znieczulenia.
 
Policja ustala, że podobna seria morderstw miała miejsce dwa lata wcześniej. Problem polega jednak na tym, że ich sprawca został zastrzelony przez doktor Catherine Cordell.
 
Piękna lekarka zatrudniona w bostońskim centrum medycznym była jedyną ofiarą, której udało się ujść z życiem z rąk psychopaty. Teraz znów czuje się zagrożona. Jej jedynym sprzymierzeńcem wydaje się Thomas Moore, detektyw prowadzący śledztwo wraz z Jane Rizzoli. Ale nawet on nie może w pełni chronić doktor Cordell przed genialnym myśliwym ze skalpelem.
 
Lepsza od Cooka, Palmera, a nawet Michaela Crichtona. W moim domu czytamy każdą jej książkę. - Stephen King
 
Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Marcina Popczyńskiego.
Chirurg - audiobook od Tess Gerritsen możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć