ebook To, czego o mnie nie wiesz
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 2297)

To, czego o mnie nie wiesz

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Kolejny tom bestsellerowej serii o nadmorskim Hartwell.

Nie zaznasz miłości, jeśli nie uporasz się z przeszłością.

Dahlia McGuire, złotniczka i właścicielka sklepu z pamiątkami, choć zerwała niemal wszystkie kontakty z rodziną, uwielbia swoje spokojne życie w nadmorskim Hartwell. Gdy jednak ukochany ojciec jej potrzebuje, Dahlia nie waha się wrócić do Bostonu i zmierzyć z tym, co zostawiła za sobą. A przede wszystkim z Michealem Sullivanem, którego kocha najbardziej w świecie i który przed laty złamał jej serce. I vice versa.

Jedenaście lat wcześniej ona była dziewczyną jego najlepszego kumpla. W nim zakochała się jej najmłodsza siostra. Robili wszystko, co w ich mocy, by opanować rodzące się w nich uczucie, ale serca nie da się oszukać. Gdy wydawało się, że wreszcie znaleźli szczęście, tragedia w rodzinie McGuire’ów wszystko zmieniła. Dręczona wyrzutami sumienia Dahlia uciekła, porzucając ukochanego i bliskich.

Michael właśnie rozwiódł się z żoną i próbuje poskładać swoje życie na nowo. Powrót Dahlii jest dla niego jak grom z jasnego nieba. Oboje wiedzą, że to, co ich łączyło, nie znikło, a wręcz przybrało na sile. Gdy jednak Michael jest gotowy dać im szansę, Dahlia nie może poradzić sobie z poczuciem winy. I znów, jak kiedyś, ucieka, łamiąc Michaelowi serce.

Tym razem jednak mężczyzna nie zamierza się poddać. Rusza za ukochaną do Hartwell, gdzie musi nie tylko pokonać wątpliwości Dahlii, lecz także zmierzyć się z największym skandalem w historii tego uroczego, nadmorskiego miasteczka.

To, czego o mnie nie wiesz od Samantha Young możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    „To, czego o mnie nie wiesz” jest trzecim tomem serii „Hart’s Boardwalk” pióra Samanthy Young. W tej części autorka przedstawiła bliżej losy kolejnych bohaterów poznanych w części pierwszej mianowicie Dahlię i Michaela. W mojej ocenie pomysł na fabułę tego tomu jest niezwykle interesujący i niebanalny, a cała historia jest dobrze poprowadzona i trzyma w niepewności do samego końca. Chociaż jest to kategoria literatura obyczajowa i romans, autorka poruszyła w niej poważne tematy jak między innymi trudne relacje rodzinne. Atutem przemawiającym za przeczytaniem książki są też zastosowane retrospekcje oraz opisanie wydarzeń z perspektywy dwóch stron. Moim zdaniem jest to dobra lektura dla relaksu i kolejne spotkanie z dalszymi losami mieszkańców uroczego nadmorskiego miasteczka Hartwell notabene przepięknie opisanego. Polecam.

Warto zerknąć