ebook Zaginiona córka
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 1022)

Zaginiona córka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 29.18
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
29.18 zł Lub 26.26 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł
44.90 zł
40.50 zł
44.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bestsellerowa autorka historycznych powieści zawierających wątki obyczajowe wraca do swoich czytelników z najnowszą powieścią zatytułowaną Zaginiona córka.

Fabuła:

Rok 1918  - Jekaterynburg

Po abdykacji, car Mikołaj II Romanow wraz z rodziną jest przetrzymywany przez bolszewików w areszcie domowym, na terenie posiadłości Nikołaja Ipatiewa. Życiu całej więzionej rodziny zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Osiemnastoletnia córka cara – księżna Maria – nudząc się, całymi dniami zajmuje się niewinnymi flirtami z pilnującymi więźniów strażnikami. Jej dobroć, oraz zachwycająca uroda przyczyniają się do życzliwego traktowania przez pilnujących. Młoda księżna nie wie, że taki niewinny flirt będzie w stanie uratować jej życie. W konsekwencji makabrycznych wydarzeń, ledwie żywa, zostaje uratowana przez jednego z mężczyzn, z którymi codziennie się spotykała. Ten, aby ratować Marię, decyduje się na dalsze ukrywanie jej, a zarazem sprzeciwienie się czerwonym mocodawcom. Wyciągnięta z rąk śmierci młoda księżna, od tej pory musi przybrać nową tożsamość i ukrywać się. Czy Maria Romanowa poradzi sobie z nową rzeczywistością i przystosuje się do życia w bolszewickiej Rosji?

Rok 1973 - Australia

Na łożu śmierci, ojciec młodej Val Scott wypowiada w ostatnich słowach zdanie: „Nie chciałem jej zabić”. Dziewczyna, zaszokowana i zaintrygowana wyznaniem umierającego ojca, zaczyna poszukiwania związane z faktami z przeszłości ojca. To, co udaje się jej ustalić, stanowi jedną z największych tajemnic współczesnej historii. Czy odkryta tajemnica stanowi prawdę i czy dziewczyna zdobędzie się na determinację, która doprowadzi ją całkowitego wyjaśnienia zagadki?

Gill Paul, zupełnie jak w Sekrecie Tatiany umiejętnie łączy wątki historyczne z fikcją literacką, tworząc historie, które chwytają za serce i przez długi czas nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Zaginiona córka od Gill Paul możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wciągająca, wielowątkowa powieść z zaskakującymi rozwiązaniami, starannie sportretowanymi i przemyślanymi bohaterami. Oparta na solidnych źródłach historycznych, zachowująca spójną wiarygodną fabułę. Wywołała emocje podczas czytania oraz irytację na naiwność obu głównych bohaterek. Kilka powieści historycznych na temat tego okresu już czytałam i tej z czystym sumieniem daje maksymalną ocenę w swojej kategorii oraz zaliczam do ulubionych, o których będę długo pamiętać.

Warto zerknąć