ebook Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 4343) Ilość stron (szacowana): 400

Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 23.36
Audiobook - najniższa cena: 28.47
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
-27% 23.36 zł
-25% 24.00 zł Lub 21.60 zł
24.96 zł Lub 22.46 zł
25.76 zł
26.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Czy maszyny rzeczywiście niedługo zastąpią ludzi? Jaki to będzie miało wpływ na nasze życie i kto najbardziej na tym skorzysta? Kai-Fu Lee, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji (SI), opisuje fascynującą rywalizację pomiędzy Chinami a Stanami Zjednoczonymi w dziedzinie nowych technologii i wpływ tego współzawodnictwa na resztę świata.

Lee, były szef Google na Chiny, obecnie pracujący dla chińskich firm, opisuje nowy porządek i rozkład sił między Państwem Środka a Doliną Krzemową, w którym przewaga Amerykanów wcale nie jest oczywista. Zwraca też uwagę, że ogromne zmiany i rozwój technologii oznaczają nie tylko stały postęp i dobrobyt ludzkości, ale również dylematy etyczne czy zagrożenia miejsc pracy, a co za tym idzie pogłębienie nierówności społecznych. Autor proponuje rozwiązania, które moglibyśmy zastosować, by stawić czoła nadchodzącym zmianom być może najbardziej dramatycznym w historii człowieka.

 
 
Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata od Kai-Fu Lee możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć