ebook Kształt nocy - audiobook
3.12 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2158)

Kształt nocy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.66
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
-38% 22.74 złpremium: 13.64 zł Lub 13.64 zł
23.94 zł Lub 21.55 zł
35.00 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
39.90 zł
33.21 zł
34.26 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść, którą Tess Gerritsen zaskakuje swoich wiernych czytelników, łącząc kryminał z thrillerem psychologicznym oraz romansem z wątkami paranormalnymi. i po raz kolejny dowodząc, że jest niezrównaną pisarką i że żaden gatunek nie jest obcy.

Ava Collette, próbując uciec od traumatycznego wydarzenia w jej życiu, przeprowadza się z Bostonu na wybrzeże Maine. Ma nadzieję, że atmosfera wynajętego na odludziu domu będzie sprzyjać pracy nad książką, na którą czeka wydawca.

Wkrótce Ava przekonuje się jednak, że to miejsce nie zapewnia jej tak potrzebnego spokoju. Regularne wizyty nieproszonego gościa wprawiają ją w przerażenie i nie pozwalają skupić się na pisaniu, a dziwne zachowanie mieszkańców pobliskiego miasteczka, w którym doszło do niewyjaśnionych zabójstw, tylko podsyca nasilające się w niej poczucie zagrożenia. Zwłaszcza kiedy próbując dowiedzieć się czegoś na temat morderstw, natrafia na mur milczenia.

Poznając historię domu, Ava dowiaduje się, że każda kobieta, która do niego trafiła, umarła w tym miejscu. Zaczyna mieć przeczucie, że może być następna.

Zamiast czekać, aż stanie się kolejną ofiarą, decyduje się zrobić to, czym powinna była zająć się policja: przeprowadzić porządne śledztwo.

Tess Gerritsen to jeden z najbardziej wszechstronnych głosów w świecie dzisiejszych thrillerów. - „Providence Journal”

Tess Gerritsen to mistrzyni w opowiadaniu historii zgłębiających psychikę mordercy i tajniki medycyny sądowej. - James Rollins

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Pauliny Holtz.

Kształt nocy od Tess Gerritsen możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć